Formaldehit ile bir fenolün yoğunlaşması sonucu elde edilen yapay reçine bulmacada nedir?

Formaldehit ile bir fenolün yoğunlaşması sonucu elde edilen yapay reçine“ bulmacalarda sıklıkla karşılaşabileceğiniz bir bulmaca sorusudur. Kayıtlarımızda cevap olarak kullanabilecek 1 kayıt bulunmuştur. Yeni oluşturmaya başladığımız bulmaca arşivine göre “Formaldehit ile bir fenolün yoğunlaşması sonucu elde edilen yapay reçine” terimi 0 defa bulmacalarda cevap olarak kullanılmıştır. Bu rakamlar sadece belli bir tarihten geçerli olarak tutulmaya başlanmıştır.

Bulmacalarda da karşılaşabileceğiniz “Formaldehit ile bir fenolün yoğunlaşması sonucu elde edilen yapay reçine“ sorusuna cevap olarak “BAKALİT” yanıtları verilebilir.

Eğer aradığınız cevabı hala bulamadıysanız, yandaki alakalı soruları inceleyebilirsiniz.

Bulmaca Sorusu İstatikleri
Cevap Sayısı1
Bulmacada Çıkma SıklığıBilinmiyor
Kelime Sayısı10
Harf Sayısı72

Anahtar Kelimeler:

bulmaca sözlüğü 'formaldehit ile bir fenolün yoğunlaşması sonucu elde edilen yapay reçine', sözlükte formaldehit ile bir fenolün yoğunlaşması sonucu elde edilen yapay reçine ne, formaldehit ile bir fenolün yoğunlaşması sonucu elde edilen yapay reçine açıklaması, sözlükte formaldehit ile bir fenolün yoğunlaşması sonucu elde edilen yapay reçine, bulmaca soruları formaldehit ile bir fenolün yoğunlaşması sonucu elde edilen yapay reçine, bulmaca formaldehit ile bir fenolün yoğunlaşması sonucu elde edilen yapay reçine, formaldehit ile bir fenolün yoğunlaşması sonucu elde edilen yapay reçine, formaldehit ile bir fenolün yoğunlaşması sonucu elde edilen yapay reçine ne demek, formaldehit ile bir fenolün yoğunlaşması sonucu elde edilen yapay reçine tanımı, sözlük formaldehit ile bir fenolün yoğunlaşması sonucu elde edilen yapay reçine, bulmacada formaldehit ile bir fenolün yoğunlaşması sonucu elde edilen yapay reçine, formaldehit ile bir fenolün yoğunlaşması sonucu elde edilen yapay reçine nedir, bulmaca çözümü formaldehit ile bir fenolün yoğunlaşması sonucu elde edilen yapay reçine