Filipinlerde yetişen ve Manila keneviri adlı elyafı veren muz türü bulmacada nedir?

Filipinlerde yetişen ve Manila keneviri adlı elyafı veren muz türü“ bulmacalarda sıklıkla karşılaşabileceğiniz bir bulmaca sorusudur. Kayıtlarımızda cevap olarak kullanabilecek 1 kayıt bulunmuştur. Yeni oluşturmaya başladığımız bulmaca arşivine göre “Filipinlerde yetişen ve Manila keneviri adlı elyafı veren muz türü” terimi 0 defa bulmacalarda cevap olarak kullanılmıştır. Bu rakamlar sadece belli bir tarihten geçerli olarak tutulmaya başlanmıştır.

Bulmacalarda da karşılaşabileceğiniz “Filipinlerde yetişen ve Manila keneviri adlı elyafı veren muz türü“ sorusuna cevap olarak “ABAKA” yanıtları verilebilir.

Eğer aradığınız cevabı hala bulamadıysanız, yandaki alakalı soruları inceleyebilirsiniz.

Bulmaca Sorusu İstatikleri
Cevap Sayısı1
Bulmacada Çıkma SıklığıBilinmiyor
Kelime Sayısı10
Harf Sayısı66

Anahtar Kelimeler:

bulmaca sözlüğü 'filipinlerde yetişen ve manila keneviri adlı elyafı veren muz türü', bulmaca filipinlerde yetişen ve manila keneviri adlı elyafı veren muz türü, filipinlerde yetişen ve manila keneviri adlı elyafı veren muz türü tanımı, bulmacada filipinlerde yetişen ve manila keneviri adlı elyafı veren muz türü, filipinlerde yetişen ve manila keneviri adlı elyafı veren muz türü, sözlük filipinlerde yetişen ve manila keneviri adlı elyafı veren muz türü, bulmaca çözümü filipinlerde yetişen ve manila keneviri adlı elyafı veren muz türü, sözlükte filipinlerde yetişen ve manila keneviri adlı elyafı veren muz türü, bulmaca soruları filipinlerde yetişen ve manila keneviri adlı elyafı veren muz türü, filipinlerde yetişen ve manila keneviri adlı elyafı veren muz türü ne demek, filipinlerde yetişen ve manila keneviri adlı elyafı veren muz türü nedir, filipinlerde yetişen ve manila keneviri adlı elyafı veren muz türü açıklaması, sözlükte filipinlerde yetişen ve manila keneviri adlı elyafı veren muz türü ne