Filipinler’de yetişen ve Manila keneviri adlı elyafı veren muz türü bulmacada nedir?

Filipinler’de yetişen ve Manila keneviri adlı elyafı veren muz türü“ bulmacalarda sıklıkla karşılaşabileceğiniz bir bulmaca sorusudur. Kayıtlarımızda cevap olarak kullanabilecek 1 kayıt bulunmuştur. Yeni oluşturmaya başladığımız bulmaca arşivine göre “Filipinler’de yetişen ve Manila keneviri adlı elyafı veren muz türü” terimi 0 defa bulmacalarda cevap olarak kullanılmıştır. Bu rakamlar sadece belli bir tarihten geçerli olarak tutulmaya başlanmıştır.

Bulmacalarda da karşılaşabileceğiniz “Filipinler’de yetişen ve Manila keneviri adlı elyafı veren muz türü“ sorusuna cevap olarak “ABAKA” yanıtları verilebilir.

Eğer aradığınız cevabı hala bulamadıysanız, yandaki alakalı soruları inceleyebilirsiniz.

Bulmaca Sorusu İstatikleri
Cevap Sayısı1
Bulmacada Çıkma SıklığıBilinmiyor
Kelime Sayısı10
Harf Sayısı67

Anahtar Kelimeler:

sözlükte filipinler’de yetişen ve manila keneviri adlı elyafı veren muz türü, bulmaca soruları filipinler’de yetişen ve manila keneviri adlı elyafı veren muz türü, bulmaca çözümü filipinler’de yetişen ve manila keneviri adlı elyafı veren muz türü, bulmaca filipinler’de yetişen ve manila keneviri adlı elyafı veren muz türü, filipinler’de yetişen ve manila keneviri adlı elyafı veren muz türü ne demek, sözlük filipinler’de yetişen ve manila keneviri adlı elyafı veren muz türü, filipinler’de yetişen ve manila keneviri adlı elyafı veren muz türü açıklaması, filipinler’de yetişen ve manila keneviri adlı elyafı veren muz türü, bulmaca sözlüğü 'filipinler’de yetişen ve manila keneviri adlı elyafı veren muz türü', sözlükte filipinler’de yetişen ve manila keneviri adlı elyafı veren muz türü ne, bulmacada filipinler’de yetişen ve manila keneviri adlı elyafı veren muz türü, filipinler’de yetişen ve manila keneviri adlı elyafı veren muz türü tanımı, filipinler’de yetişen ve manila keneviri adlı elyafı veren muz türü nedir