Figürleri ya da motifleri çevreleyen çizgi bulmacada nedir?

Figürleri ya da motifleri çevreleyen çizgi“ bulmacalarda sıklıkla karşılaşabileceğiniz bir bulmaca sorusudur. Kayıtlarımızda cevap olarak kullanabilecek 1 kayıt bulunmuştur. Yeni oluşturmaya başladığımız bulmaca arşivine göre “Figürleri ya da motifleri çevreleyen çizgi” terimi 0 defa bulmacalarda cevap olarak kullanılmıştır. Bu rakamlar sadece belli bir tarihten geçerli olarak tutulmaya başlanmıştır.

Bulmacalarda da karşılaşabileceğiniz “Figürleri ya da motifleri çevreleyen çizgi“ sorusuna cevap olarak “KONTUR” yanıtları verilebilir.

Eğer aradığınız cevabı hala bulamadıysanız, yandaki alakalı soruları inceleyebilirsiniz.

Bulmaca Sorusu İstatikleri
Cevap Sayısı1
Bulmacada Çıkma SıklığıBilinmiyor
Kelime Sayısı6
Harf Sayısı42

Anahtar Kelimeler:

figürleri ya da motifleri çevreleyen çizgi ne demek, sözlükte figürleri ya da motifleri çevreleyen çizgi ne, figürleri ya da motifleri çevreleyen çizgi, bulmaca figürleri ya da motifleri çevreleyen çizgi, bulmaca çözümü figürleri ya da motifleri çevreleyen çizgi, figürleri ya da motifleri çevreleyen çizgi tanımı, sözlükte figürleri ya da motifleri çevreleyen çizgi, bulmaca sözlüğü 'figürleri ya da motifleri çevreleyen çizgi', figürleri ya da motifleri çevreleyen çizgi açıklaması, bulmacada figürleri ya da motifleri çevreleyen çizgi, figürleri ya da motifleri çevreleyen çizgi nedir, sözlük figürleri ya da motifleri çevreleyen çizgi, bulmaca soruları figürleri ya da motifleri çevreleyen çizgi