Fideleri gömmek için toprakta açılan çukur bulmacada nedir?

Fideleri gömmek için toprakta açılan çukur“ bulmacalarda sıklıkla karşılaşabileceğiniz bir bulmaca sorusudur. Kayıtlarımızda cevap olarak kullanabilecek 1 kayıt bulunmuştur. Yeni oluşturmaya başladığımız bulmaca arşivine göre “Fideleri gömmek için toprakta açılan çukur” terimi 0 defa bulmacalarda cevap olarak kullanılmıştır. Bu rakamlar sadece belli bir tarihten geçerli olarak tutulmaya başlanmıştır.

Bulmacalarda da karşılaşabileceğiniz “Fideleri gömmek için toprakta açılan çukur“ sorusuna cevap olarak “YATAK” yanıtları verilebilir.

Eğer aradığınız cevabı hala bulamadıysanız, yandaki alakalı soruları inceleyebilirsiniz.

Bulmaca Sorusu İstatikleri
Cevap Sayısı1
Bulmacada Çıkma SıklığıBilinmiyor
Kelime Sayısı6
Harf Sayısı42

Anahtar Kelimeler:

sözlükte fideleri gömmek için toprakta açılan çukur ne, sözlük fideleri gömmek için toprakta açılan çukur, bulmaca çözümü fideleri gömmek için toprakta açılan çukur, fideleri gömmek için toprakta açılan çukur açıklaması, bulmaca soruları fideleri gömmek için toprakta açılan çukur, fideleri gömmek için toprakta açılan çukur ne demek, bulmacada fideleri gömmek için toprakta açılan çukur, bulmaca fideleri gömmek için toprakta açılan çukur, fideleri gömmek için toprakta açılan çukur, bulmaca sözlüğü 'fideleri gömmek için toprakta açılan çukur', fideleri gömmek için toprakta açılan çukur nedir, sözlükte fideleri gömmek için toprakta açılan çukur, fideleri gömmek için toprakta açılan çukur tanımı