Fidanı Çıkarıp Başka Yere Dikme bulmacada nedir?

Fidanı Çıkarıp Başka Yere Dikme“ bulmacalarda sıklıkla karşılaşabileceğiniz bir bulmaca sorusudur. Kayıtlarımızda cevap olarak kullanabilecek 1 kayıt bulunmuştur. Yeni oluşturmaya başladığımız bulmaca arşivine göre “Fidanı Çıkarıp Başka Yere Dikme” terimi 0 defa bulmacalarda cevap olarak kullanılmıştır. Bu rakamlar sadece belli bir tarihten geçerli olarak tutulmaya başlanmıştır.

Bulmacalarda da karşılaşabileceğiniz “Fidanı Çıkarıp Başka Yere Dikme“ sorusuna cevap olarak “İFTİSAL” yanıtları verilebilir.

Eğer aradığınız cevabı hala bulamadıysanız, yandaki alakalı soruları inceleyebilirsiniz.

Bulmaca Sorusu İstatikleri
Cevap Sayısı1
Bulmacada Çıkma SıklığıBilinmiyor
Kelime Sayısı5
Harf Sayısı31

Anahtar Kelimeler:

fidanı çıkarıp başka yere dikme açıklaması, sözlükte fidanı çıkarıp başka yere dikme ne, bulmaca sözlüğü 'fidanı çıkarıp başka yere dikme', bulmaca çözümü fidanı çıkarıp başka yere dikme, fidanı çıkarıp başka yere dikme ne demek, bulmacada fidanı çıkarıp başka yere dikme, sözlük fidanı çıkarıp başka yere dikme, fidanı çıkarıp başka yere dikme tanımı, fidanı çıkarıp başka yere dikme nedir, bulmaca soruları fidanı çıkarıp başka yere dikme, bulmaca fidanı çıkarıp başka yere dikme, sözlükte fidanı çıkarıp başka yere dikme, fidanı çıkarıp başka yere dikme