Ferhan Özpetek’in yurdumuzda da yankılar uyandıran bir filmi(1996) bulmacada nedir?

Ferhan Özpetek’in yurdumuzda da yankılar uyandıran bir filmi(1996)“ bulmacalarda sıklıkla karşılaşabileceğiniz bir bulmaca sorusudur. Kayıtlarımızda cevap olarak kullanabilecek 1 kayıt bulunmuştur. Yeni oluşturmaya başladığımız bulmaca arşivine göre “Ferhan Özpetek’in yurdumuzda da yankılar uyandıran bir filmi(1996)” terimi 0 defa bulmacalarda cevap olarak kullanılmıştır. Bu rakamlar sadece belli bir tarihten geçerli olarak tutulmaya başlanmıştır.

Bulmacalarda da karşılaşabileceğiniz “Ferhan Özpetek’in yurdumuzda da yankılar uyandıran bir filmi(1996)“ sorusuna cevap olarak “HAMAM” yanıtları verilebilir.

Eğer aradığınız cevabı hala bulamadıysanız, yandaki alakalı soruları inceleyebilirsiniz.

Bulmaca Sorusu İstatikleri
Cevap Sayısı1
Bulmacada Çıkma SıklığıBilinmiyor
Kelime Sayısı8
Harf Sayısı66

Anahtar Kelimeler:

bulmacada ferhan özpetek’in yurdumuzda da yankılar uyandıran bir filmi(1996), bulmaca ferhan özpetek’in yurdumuzda da yankılar uyandıran bir filmi(1996), ferhan özpetek’in yurdumuzda da yankılar uyandıran bir filmi(1996) ne demek, sözlükte ferhan özpetek’in yurdumuzda da yankılar uyandıran bir filmi(1996) ne, bulmaca çözümü ferhan özpetek’in yurdumuzda da yankılar uyandıran bir filmi(1996), sözlükte ferhan özpetek’in yurdumuzda da yankılar uyandıran bir filmi(1996), ferhan özpetek’in yurdumuzda da yankılar uyandıran bir filmi(1996) tanımı, ferhan özpetek’in yurdumuzda da yankılar uyandıran bir filmi(1996) nedir, ferhan özpetek’in yurdumuzda da yankılar uyandıran bir filmi(1996) açıklaması, bulmaca sözlüğü 'ferhan özpetek’in yurdumuzda da yankılar uyandıran bir filmi(1996)', ferhan özpetek’in yurdumuzda da yankılar uyandıran bir filmi(1996), bulmaca soruları ferhan özpetek’in yurdumuzda da yankılar uyandıran bir filmi(1996), sözlük ferhan özpetek’in yurdumuzda da yankılar uyandıran bir filmi(1996)