Feldspatlardan bir plajiyoklaz ile ojitten oluşmuş yeşil renkli bir kütle bulmacada nedir?

Feldspatlardan bir plajiyoklaz ile ojitten oluşmuş yeşil renkli bir kütle“ bulmacalarda sıklıkla karşılaşabileceğiniz bir bulmaca sorusudur. Kayıtlarımızda cevap olarak kullanabilecek 1 kayıt bulunmuştur. Yeni oluşturmaya başladığımız bulmaca arşivine göre “Feldspatlardan bir plajiyoklaz ile ojitten oluşmuş yeşil renkli bir kütle” terimi 0 defa bulmacalarda cevap olarak kullanılmıştır. Bu rakamlar sadece belli bir tarihten geçerli olarak tutulmaya başlanmıştır.

Bulmacalarda da karşılaşabileceğiniz “Feldspatlardan bir plajiyoklaz ile ojitten oluşmuş yeşil renkli bir kütle“ sorusuna cevap olarak “DİYABAZ” yanıtları verilebilir.

Eğer aradığınız cevabı hala bulamadıysanız, yandaki alakalı soruları inceleyebilirsiniz.

Bulmaca Sorusu İstatikleri
Cevap Sayısı1
Bulmacada Çıkma SıklığıBilinmiyor
Kelime Sayısı10
Harf Sayısı73

Anahtar Kelimeler:

feldspatlardan bir plajiyoklaz ile ojitten oluşmuş yeşil renkli bir kütle tanımı, bulmacada feldspatlardan bir plajiyoklaz ile ojitten oluşmuş yeşil renkli bir kütle, bulmaca soruları feldspatlardan bir plajiyoklaz ile ojitten oluşmuş yeşil renkli bir kütle, bulmaca çözümü feldspatlardan bir plajiyoklaz ile ojitten oluşmuş yeşil renkli bir kütle, feldspatlardan bir plajiyoklaz ile ojitten oluşmuş yeşil renkli bir kütle ne demek, sözlükte feldspatlardan bir plajiyoklaz ile ojitten oluşmuş yeşil renkli bir kütle, sözlükte feldspatlardan bir plajiyoklaz ile ojitten oluşmuş yeşil renkli bir kütle ne, sözlük feldspatlardan bir plajiyoklaz ile ojitten oluşmuş yeşil renkli bir kütle, feldspatlardan bir plajiyoklaz ile ojitten oluşmuş yeşil renkli bir kütle açıklaması, feldspatlardan bir plajiyoklaz ile ojitten oluşmuş yeşil renkli bir kütle nedir, bulmaca sözlüğü 'feldspatlardan bir plajiyoklaz ile ojitten oluşmuş yeşil renkli bir kütle', bulmaca feldspatlardan bir plajiyoklaz ile ojitten oluşmuş yeşil renkli bir kütle, feldspatlardan bir plajiyoklaz ile ojitten oluşmuş yeşil renkli bir kütle