Fakir Toprakta Yetişmiş Ve Bakımsızlıktan Bodur Kalmış Bitki bulmacada nedir?

Fakir Toprakta Yetişmiş Ve Bakımsızlıktan Bodur Kalmış Bitki“ bulmacalarda sıklıkla karşılaşabileceğiniz bir bulmaca sorusudur. Kayıtlarımızda cevap olarak kullanabilecek 1 kayıt bulunmuştur. Yeni oluşturmaya başladığımız bulmaca arşivine göre “Fakir Toprakta Yetişmiş Ve Bakımsızlıktan Bodur Kalmış Bitki” terimi 0 defa bulmacalarda cevap olarak kullanılmıştır. Bu rakamlar sadece belli bir tarihten geçerli olarak tutulmaya başlanmıştır.

Bulmacalarda da karşılaşabileceğiniz “Fakir Toprakta Yetişmiş Ve Bakımsızlıktan Bodur Kalmış Bitki“ sorusuna cevap olarak “BAVRIK” yanıtları verilebilir.

Eğer aradığınız cevabı hala bulamadıysanız, yandaki alakalı soruları inceleyebilirsiniz.

Bulmaca Sorusu İstatikleri
Cevap Sayısı1
Bulmacada Çıkma SıklığıBilinmiyor
Kelime Sayısı8
Harf Sayısı60

Anahtar Kelimeler:

fakir toprakta yetişmiş ve bakımsızlıktan bodur kalmış bitki ne demek, bulmaca fakir toprakta yetişmiş ve bakımsızlıktan bodur kalmış bitki, sözlük fakir toprakta yetişmiş ve bakımsızlıktan bodur kalmış bitki, sözlükte fakir toprakta yetişmiş ve bakımsızlıktan bodur kalmış bitki, sözlükte fakir toprakta yetişmiş ve bakımsızlıktan bodur kalmış bitki ne, fakir toprakta yetişmiş ve bakımsızlıktan bodur kalmış bitki açıklaması, bulmaca sözlüğü 'fakir toprakta yetişmiş ve bakımsızlıktan bodur kalmış bitki', fakir toprakta yetişmiş ve bakımsızlıktan bodur kalmış bitki, bulmacada fakir toprakta yetişmiş ve bakımsızlıktan bodur kalmış bitki, fakir toprakta yetişmiş ve bakımsızlıktan bodur kalmış bitki tanımı, fakir toprakta yetişmiş ve bakımsızlıktan bodur kalmış bitki nedir, bulmaca soruları fakir toprakta yetişmiş ve bakımsızlıktan bodur kalmış bitki, bulmaca çözümü fakir toprakta yetişmiş ve bakımsızlıktan bodur kalmış bitki