Fakültenin yönetiminden sorumlu profesör bulmacada nedir?

Fakültenin yönetiminden sorumlu profesör“ bulmacalarda sıklıkla karşılaşabileceğiniz bir bulmaca sorusudur. Kayıtlarımızda cevap olarak kullanabilecek 1 kayıt bulunmuştur. Yeni oluşturmaya başladığımız bulmaca arşivine göre “Fakültenin yönetiminden sorumlu profesör” terimi 0 defa bulmacalarda cevap olarak kullanılmıştır. Bu rakamlar sadece belli bir tarihten geçerli olarak tutulmaya başlanmıştır.

Bulmacalarda da karşılaşabileceğiniz “Fakültenin yönetiminden sorumlu profesör“ sorusuna cevap olarak “DEKAN” yanıtları verilebilir.

Eğer aradığınız cevabı hala bulamadıysanız, yandaki alakalı soruları inceleyebilirsiniz.

Bulmaca Sorusu İstatikleri
Cevap Sayısı1
Bulmacada Çıkma SıklığıBilinmiyor
Kelime Sayısı4
Harf Sayısı40

Anahtar Kelimeler:

fakültenin yönetiminden sorumlu profesör nedir, bulmaca fakültenin yönetiminden sorumlu profesör, bulmaca çözümü fakültenin yönetiminden sorumlu profesör, fakültenin yönetiminden sorumlu profesör ne demek, sözlük fakültenin yönetiminden sorumlu profesör, fakültenin yönetiminden sorumlu profesör açıklaması, sözlükte fakültenin yönetiminden sorumlu profesör ne, bulmaca soruları fakültenin yönetiminden sorumlu profesör, sözlükte fakültenin yönetiminden sorumlu profesör, bulmaca sözlüğü 'fakültenin yönetiminden sorumlu profesör', fakültenin yönetiminden sorumlu profesör, fakültenin yönetiminden sorumlu profesör tanımı, bulmacada fakültenin yönetiminden sorumlu profesör