Fırat ırmağının kollarından biri bulmacada nedir?

Fırat ırmağının kollarından biri“ bulmacalarda sıklıkla karşılaşabileceğiniz bir bulmaca sorusudur. Kayıtlarımızda cevap olarak kullanabilecek 2 kayıt bulunmuştur. Yeni oluşturmaya başladığımız bulmaca arşivine göre “Fırat ırmağının kollarından biri” terimi 0 defa bulmacalarda cevap olarak kullanılmıştır. Bu rakamlar sadece belli bir tarihten geçerli olarak tutulmaya başlanmıştır.

Bulmacalarda da karşılaşabileceğiniz “Fırat ırmağının kollarından biri“ sorusuna cevap olarak “HABUR”, “KARASU” yanıtları verilebilir.

Eğer aradığınız cevabı hala bulamadıysanız, yandaki alakalı soruları inceleyebilirsiniz.

Bulmaca Sorusu İstatikleri
Cevap Sayısı2
Bulmacada Çıkma SıklığıBilinmiyor
Kelime Sayısı4
Harf Sayısı32

Anahtar Kelimeler:

fırat ırmağının kollarından biri ne demek, bulmacada fırat ırmağının kollarından biri, fırat ırmağının kollarından biri nedir, bulmaca fırat ırmağının kollarından biri, bulmaca çözümü fırat ırmağının kollarından biri, fırat ırmağının kollarından biri tanımı, sözlükte fırat ırmağının kollarından biri ne, fırat ırmağının kollarından biri, bulmaca soruları fırat ırmağının kollarından biri, fırat ırmağının kollarından biri açıklaması, bulmaca sözlüğü 'fırat ırmağının kollarından biri', sözlük fırat ırmağının kollarından biri, sözlükte fırat ırmağının kollarından biri