Fırat ımağının önemli kollarından biri bulmacada nedir?

Fırat ımağının önemli kollarından biri“ bulmacalarda sıklıkla karşılaşabileceğiniz bir bulmaca sorusudur. Kayıtlarımızda cevap olarak kullanabilecek 1 kayıt bulunmuştur. Yeni oluşturmaya başladığımız bulmaca arşivine göre “Fırat ımağının önemli kollarından biri” terimi 0 defa bulmacalarda cevap olarak kullanılmıştır. Bu rakamlar sadece belli bir tarihten geçerli olarak tutulmaya başlanmıştır.

Bulmacalarda da karşılaşabileceğiniz “Fırat ımağının önemli kollarından biri“ sorusuna cevap olarak “HABUR” yanıtları verilebilir.

Eğer aradığınız cevabı hala bulamadıysanız, yandaki alakalı soruları inceleyebilirsiniz.

Bulmaca Sorusu İstatikleri
Cevap Sayısı1
Bulmacada Çıkma SıklığıBilinmiyor
Kelime Sayısı5
Harf Sayısı38

Anahtar Kelimeler:

bulmaca çözümü fırat ımağının önemli kollarından biri, sözlükte fırat ımağının önemli kollarından biri ne, sözlükte fırat ımağının önemli kollarından biri, bulmaca fırat ımağının önemli kollarından biri, fırat ımağının önemli kollarından biri açıklaması, bulmaca sözlüğü 'fırat ımağının önemli kollarından biri', bulmaca soruları fırat ımağının önemli kollarından biri, fırat ımağının önemli kollarından biri ne demek, sözlük fırat ımağının önemli kollarından biri, bulmacada fırat ımağının önemli kollarından biri, fırat ımağının önemli kollarından biri tanımı, fırat ımağının önemli kollarından biri nedir, fırat ımağının önemli kollarından biri