Fırında pişirilen bir cins tuzlu turta bulmacada nedir?

Fırında pişirilen bir cins tuzlu turta“ bulmacalarda sıklıkla karşılaşabileceğiniz bir bulmaca sorusudur. Kayıtlarımızda cevap olarak kullanabilecek 1 kayıt bulunmuştur. Yeni oluşturmaya başladığımız bulmaca arşivine göre “Fırında pişirilen bir cins tuzlu turta” terimi 0 defa bulmacalarda cevap olarak kullanılmıştır. Bu rakamlar sadece belli bir tarihten geçerli olarak tutulmaya başlanmıştır.

Bulmacalarda da karşılaşabileceğiniz “Fırında pişirilen bir cins tuzlu turta“ sorusuna cevap olarak “KIŞ” yanıtları verilebilir.

Eğer aradığınız cevabı hala bulamadıysanız, yandaki alakalı soruları inceleyebilirsiniz.

Bulmaca Sorusu İstatikleri
Cevap Sayısı1
Bulmacada Çıkma SıklığıBilinmiyor
Kelime Sayısı6
Harf Sayısı38

Anahtar Kelimeler:

fırında pişirilen bir cins tuzlu turta, fırında pişirilen bir cins tuzlu turta ne demek, bulmacada fırında pişirilen bir cins tuzlu turta, sözlükte fırında pişirilen bir cins tuzlu turta, bulmaca soruları fırında pişirilen bir cins tuzlu turta, fırında pişirilen bir cins tuzlu turta açıklaması, bulmaca sözlüğü 'fırında pişirilen bir cins tuzlu turta', bulmaca çözümü fırında pişirilen bir cins tuzlu turta, sözlük fırında pişirilen bir cins tuzlu turta, sözlükte fırında pişirilen bir cins tuzlu turta ne, fırında pişirilen bir cins tuzlu turta nedir, fırında pişirilen bir cins tuzlu turta tanımı, bulmaca fırında pişirilen bir cins tuzlu turta