Ezeli Anlamında Yöresel Bir Sözcük bulmacada nedir?

Ezeli Anlamında Yöresel Bir Sözcük“ bulmacalarda sıklıkla karşılaşabileceğiniz bir bulmaca sorusudur. Kayıtlarımızda cevap olarak kullanabilecek 1 kayıt bulunmuştur. Yeni oluşturmaya başladığımız bulmaca arşivine göre “Ezeli Anlamında Yöresel Bir Sözcük” terimi 0 defa bulmacalarda cevap olarak kullanılmıştır. Bu rakamlar sadece belli bir tarihten geçerli olarak tutulmaya başlanmıştır.

Bulmacalarda da karşılaşabileceğiniz “Ezeli Anlamında Yöresel Bir Sözcük“ sorusuna cevap olarak “BARAY” yanıtları verilebilir.

Eğer aradığınız cevabı hala bulamadıysanız, yandaki alakalı soruları inceleyebilirsiniz.

Bulmaca Sorusu İstatikleri
Cevap Sayısı1
Bulmacada Çıkma SıklığıBilinmiyor
Kelime Sayısı5
Harf Sayısı34

Anahtar Kelimeler:

sözlükte ezeli anlamında yöresel bir sözcük, ezeli anlamında yöresel bir sözcük ne demek, bulmacada ezeli anlamında yöresel bir sözcük, sözlük ezeli anlamında yöresel bir sözcük, ezeli anlamında yöresel bir sözcük nedir, ezeli anlamında yöresel bir sözcük açıklaması, bulmaca soruları ezeli anlamında yöresel bir sözcük, bulmaca ezeli anlamında yöresel bir sözcük, bulmaca çözümü ezeli anlamında yöresel bir sözcük, bulmaca sözlüğü 'ezeli anlamında yöresel bir sözcük', ezeli anlamında yöresel bir sözcük tanımı, sözlükte ezeli anlamında yöresel bir sözcük ne, ezeli anlamında yöresel bir sözcük