Evrenin büyük bir patlama sonucu oluştuğunu savunan kuram BİG bulmacada nedir?

Evrenin büyük bir patlama sonucu oluştuğunu savunan kuram BİG“ bulmacalarda sıklıkla karşılaşabileceğiniz bir bulmaca sorusudur. Kayıtlarımızda cevap olarak kullanabilecek 1 kayıt bulunmuştur. Yeni oluşturmaya başladığımız bulmaca arşivine göre “Evrenin büyük bir patlama sonucu oluştuğunu savunan kuram BİG” terimi 0 defa bulmacalarda cevap olarak kullanılmıştır. Bu rakamlar sadece belli bir tarihten geçerli olarak tutulmaya başlanmıştır.

Bulmacalarda da karşılaşabileceğiniz “Evrenin büyük bir patlama sonucu oluştuğunu savunan kuram BİG“ sorusuna cevap olarak “BANG” yanıtları verilebilir.

Eğer aradığınız cevabı hala bulamadıysanız, yandaki alakalı soruları inceleyebilirsiniz.

Bulmaca Sorusu İstatikleri
Cevap Sayısı1
Bulmacada Çıkma SıklığıBilinmiyor
Kelime Sayısı9
Harf Sayısı61

Anahtar Kelimeler:

sözlük evrenin büyük bir patlama sonucu oluştuğunu savunan kuram bi̇g, bulmaca soruları evrenin büyük bir patlama sonucu oluştuğunu savunan kuram bi̇g, evrenin büyük bir patlama sonucu oluştuğunu savunan kuram bi̇g nedir, bulmaca evrenin büyük bir patlama sonucu oluştuğunu savunan kuram bi̇g, bulmaca sözlüğü 'evrenin büyük bir patlama sonucu oluştuğunu savunan kuram bi̇g', evrenin büyük bir patlama sonucu oluştuğunu savunan kuram bi̇g ne demek, sözlükte evrenin büyük bir patlama sonucu oluştuğunu savunan kuram bi̇g, sözlükte evrenin büyük bir patlama sonucu oluştuğunu savunan kuram bi̇g ne, evrenin büyük bir patlama sonucu oluştuğunu savunan kuram bi̇g, bulmaca çözümü evrenin büyük bir patlama sonucu oluştuğunu savunan kuram bi̇g, evrenin büyük bir patlama sonucu oluştuğunu savunan kuram bi̇g tanımı, bulmacada evrenin büyük bir patlama sonucu oluştuğunu savunan kuram bi̇g, evrenin büyük bir patlama sonucu oluştuğunu savunan kuram bi̇g açıklaması