Evlerin bir köşesine inşa edilen soğuk yer bulmacada nedir?

Evlerin bir köşesine inşa edilen soğuk yer“ bulmacalarda sıklıkla karşılaşabileceğiniz bir bulmaca sorusudur. Kayıtlarımızda cevap olarak kullanabilecek 1 kayıt bulunmuştur. Yeni oluşturmaya başladığımız bulmaca arşivine göre “Evlerin bir köşesine inşa edilen soğuk yer” terimi 0 defa bulmacalarda cevap olarak kullanılmıştır. Bu rakamlar sadece belli bir tarihten geçerli olarak tutulmaya başlanmıştır.

Bulmacalarda da karşılaşabileceğiniz “Evlerin bir köşesine inşa edilen soğuk yer“ sorusuna cevap olarak “AYAZLIK” yanıtları verilebilir.

Eğer aradığınız cevabı hala bulamadıysanız, yandaki alakalı soruları inceleyebilirsiniz.

Bulmaca Sorusu İstatikleri
Cevap Sayısı1
Bulmacada Çıkma SıklığıBilinmiyor
Kelime Sayısı7
Harf Sayısı42

Anahtar Kelimeler:

sözlükte evlerin bir köşesine inşa edilen soğuk yer ne, bulmaca soruları evlerin bir köşesine inşa edilen soğuk yer, bulmacada evlerin bir köşesine inşa edilen soğuk yer, evlerin bir köşesine inşa edilen soğuk yer açıklaması, evlerin bir köşesine inşa edilen soğuk yer, evlerin bir köşesine inşa edilen soğuk yer tanımı, sözlükte evlerin bir köşesine inşa edilen soğuk yer, sözlük evlerin bir köşesine inşa edilen soğuk yer, bulmaca çözümü evlerin bir köşesine inşa edilen soğuk yer, evlerin bir köşesine inşa edilen soğuk yer nedir, bulmaca sözlüğü 'evlerin bir köşesine inşa edilen soğuk yer', bulmaca evlerin bir köşesine inşa edilen soğuk yer, evlerin bir köşesine inşa edilen soğuk yer ne demek