Evlerin avlusuna tahtadan yapılan çit bulmacada nedir?

Evlerin avlusuna tahtadan yapılan çit“ bulmacalarda sıklıkla karşılaşabileceğiniz bir bulmaca sorusudur. Kayıtlarımızda cevap olarak kullanabilecek 1 kayıt bulunmuştur. Yeni oluşturmaya başladığımız bulmaca arşivine göre “Evlerin avlusuna tahtadan yapılan çit” terimi 0 defa bulmacalarda cevap olarak kullanılmıştır. Bu rakamlar sadece belli bir tarihten geçerli olarak tutulmaya başlanmıştır.

Bulmacalarda da karşılaşabileceğiniz “Evlerin avlusuna tahtadan yapılan çit“ sorusuna cevap olarak “TARABA” yanıtları verilebilir.

Eğer aradığınız cevabı hala bulamadıysanız, yandaki alakalı soruları inceleyebilirsiniz.

Bulmaca Sorusu İstatikleri
Cevap Sayısı1
Bulmacada Çıkma SıklığıBilinmiyor
Kelime Sayısı5
Harf Sayısı37

Anahtar Kelimeler:

bulmaca evlerin avlusuna tahtadan yapılan çit, evlerin avlusuna tahtadan yapılan çit açıklaması, bulmaca soruları evlerin avlusuna tahtadan yapılan çit, evlerin avlusuna tahtadan yapılan çit tanımı, bulmacada evlerin avlusuna tahtadan yapılan çit, bulmaca çözümü evlerin avlusuna tahtadan yapılan çit, evlerin avlusuna tahtadan yapılan çit ne demek, bulmaca sözlüğü 'evlerin avlusuna tahtadan yapılan çit', evlerin avlusuna tahtadan yapılan çit, evlerin avlusuna tahtadan yapılan çit nedir, sözlük evlerin avlusuna tahtadan yapılan çit, sözlükte evlerin avlusuna tahtadan yapılan çit ne, sözlükte evlerin avlusuna tahtadan yapılan çit