Evleri kuşatan üstü kapalı ve camlı teras bulmacada nedir?

Evleri kuşatan üstü kapalı ve camlı teras“ bulmacalarda sıklıkla karşılaşabileceğiniz bir bulmaca sorusudur. Kayıtlarımızda cevap olarak kullanabilecek 1 kayıt bulunmuştur. Yeni oluşturmaya başladığımız bulmaca arşivine göre “Evleri kuşatan üstü kapalı ve camlı teras” terimi 0 defa bulmacalarda cevap olarak kullanılmıştır. Bu rakamlar sadece belli bir tarihten geçerli olarak tutulmaya başlanmıştır.

Bulmacalarda da karşılaşabileceğiniz “Evleri kuşatan üstü kapalı ve camlı teras“ sorusuna cevap olarak “VERANDA” yanıtları verilebilir.

Eğer aradığınız cevabı hala bulamadıysanız, yandaki alakalı soruları inceleyebilirsiniz.

Bulmaca Sorusu İstatikleri
Cevap Sayısı1
Bulmacada Çıkma SıklığıBilinmiyor
Kelime Sayısı7
Harf Sayısı41

Anahtar Kelimeler:

bulmaca soruları evleri kuşatan üstü kapalı ve camlı teras, bulmacada evleri kuşatan üstü kapalı ve camlı teras, sözlük evleri kuşatan üstü kapalı ve camlı teras, evleri kuşatan üstü kapalı ve camlı teras ne demek, sözlükte evleri kuşatan üstü kapalı ve camlı teras, bulmaca çözümü evleri kuşatan üstü kapalı ve camlı teras, evleri kuşatan üstü kapalı ve camlı teras nedir, evleri kuşatan üstü kapalı ve camlı teras tanımı, sözlükte evleri kuşatan üstü kapalı ve camlı teras ne, evleri kuşatan üstü kapalı ve camlı teras, bulmaca evleri kuşatan üstü kapalı ve camlı teras, bulmaca sözlüğü 'evleri kuşatan üstü kapalı ve camlı teras', evleri kuşatan üstü kapalı ve camlı teras açıklaması