Evlerde oda kapılarının açıldığı genişçe yer bulmacada nedir?

Evlerde oda kapılarının açıldığı genişçe yer“ bulmacalarda sıklıkla karşılaşabileceğiniz bir bulmaca sorusudur. Kayıtlarımızda cevap olarak kullanabilecek 2 kayıt bulunmuştur. Yeni oluşturmaya başladığımız bulmaca arşivine göre “Evlerde oda kapılarının açıldığı genişçe yer” terimi 0 defa bulmacalarda cevap olarak kullanılmıştır. Bu rakamlar sadece belli bir tarihten geçerli olarak tutulmaya başlanmıştır.

Bulmacalarda da karşılaşabileceğiniz “Evlerde oda kapılarının açıldığı genişçe yer“ sorusuna cevap olarak “HOL”, “SOFA” yanıtları verilebilir.

Eğer aradığınız cevabı hala bulamadıysanız, yandaki alakalı soruları inceleyebilirsiniz.

Bulmaca Sorusu İstatikleri
Cevap Sayısı2
Bulmacada Çıkma SıklığıBilinmiyor
Kelime Sayısı6
Harf Sayısı44

Anahtar Kelimeler:

sözlükte evlerde oda kapılarının açıldığı genişçe yer, bulmaca sözlüğü 'evlerde oda kapılarının açıldığı genişçe yer', sözlük evlerde oda kapılarının açıldığı genişçe yer, bulmaca evlerde oda kapılarının açıldığı genişçe yer, evlerde oda kapılarının açıldığı genişçe yer ne demek, bulmaca çözümü evlerde oda kapılarının açıldığı genişçe yer, bulmaca soruları evlerde oda kapılarının açıldığı genişçe yer, evlerde oda kapılarının açıldığı genişçe yer tanımı, bulmacada evlerde oda kapılarının açıldığı genişçe yer, sözlükte evlerde oda kapılarının açıldığı genişçe yer ne, evlerde oda kapılarının açıldığı genişçe yer, evlerde oda kapılarının açıldığı genişçe yer nedir, evlerde oda kapılarının açıldığı genişçe yer açıklaması