Evlenen Çiftlerin Kendi Ailelerinden Ayrılarak Ayrı Bir Yerde Yeni Bir Aile Kurması bulmacada nedir?

Evlenen Çiftlerin Kendi Ailelerinden Ayrılarak Ayrı Bir Yerde Yeni Bir Aile Kurması“ bulmacalarda sıklıkla karşılaşabileceğiniz bir bulmaca sorusudur. Kayıtlarımızda cevap olarak kullanabilecek 1 kayıt bulunmuştur. Yeni oluşturmaya başladığımız bulmaca arşivine göre “Evlenen Çiftlerin Kendi Ailelerinden Ayrılarak Ayrı Bir Yerde Yeni Bir Aile Kurması” terimi 0 defa bulmacalarda cevap olarak kullanılmıştır. Bu rakamlar sadece belli bir tarihten geçerli olarak tutulmaya başlanmıştır.

Bulmacalarda da karşılaşabileceğiniz “Evlenen Çiftlerin Kendi Ailelerinden Ayrılarak Ayrı Bir Yerde Yeni Bir Aile Kurması“ sorusuna cevap olarak “NEOLOKAL” yanıtları verilebilir.

Eğer aradığınız cevabı hala bulamadıysanız, yandaki alakalı soruları inceleyebilirsiniz.

Bulmaca Sorusu İstatikleri
Cevap Sayısı1
Bulmacada Çıkma SıklığıBilinmiyor
Kelime Sayısı12
Harf Sayısı83

Anahtar Kelimeler:

evlenen çiftlerin kendi ailelerinden ayrılarak ayrı bir yerde yeni bir aile kurması, bulmaca çözümü evlenen çiftlerin kendi ailelerinden ayrılarak ayrı bir yerde yeni bir aile kurması, bulmaca evlenen çiftlerin kendi ailelerinden ayrılarak ayrı bir yerde yeni bir aile kurması, evlenen çiftlerin kendi ailelerinden ayrılarak ayrı bir yerde yeni bir aile kurması açıklaması, sözlükte evlenen çiftlerin kendi ailelerinden ayrılarak ayrı bir yerde yeni bir aile kurması ne, bulmaca soruları evlenen çiftlerin kendi ailelerinden ayrılarak ayrı bir yerde yeni bir aile kurması, sözlük evlenen çiftlerin kendi ailelerinden ayrılarak ayrı bir yerde yeni bir aile kurması, bulmaca sözlüğü 'evlenen çiftlerin kendi ailelerinden ayrılarak ayrı bir yerde yeni bir aile kurması', evlenen çiftlerin kendi ailelerinden ayrılarak ayrı bir yerde yeni bir aile kurması tanımı, sözlükte evlenen çiftlerin kendi ailelerinden ayrılarak ayrı bir yerde yeni bir aile kurması, bulmacada evlenen çiftlerin kendi ailelerinden ayrılarak ayrı bir yerde yeni bir aile kurması, evlenen çiftlerin kendi ailelerinden ayrılarak ayrı bir yerde yeni bir aile kurması nedir, evlenen çiftlerin kendi ailelerinden ayrılarak ayrı bir yerde yeni bir aile kurması ne demek