Everest Dağı'nın Nepal'deki Adı bulmacada nedir?

Everest Dağı'nın Nepal'deki Adı“ bulmacalarda sıklıkla karşılaşabileceğiniz bir bulmaca sorusudur. Kayıtlarımızda cevap olarak kullanabilecek 1 kayıt bulunmuştur. Yeni oluşturmaya başladığımız bulmaca arşivine göre “Everest Dağı'nın Nepal'deki Adı” terimi 0 defa bulmacalarda cevap olarak kullanılmıştır. Bu rakamlar sadece belli bir tarihten geçerli olarak tutulmaya başlanmıştır.

Bulmacalarda da karşılaşabileceğiniz “Everest Dağı'nın Nepal'deki Adı“ sorusuna cevap olarak “SAGARMATHA” yanıtları verilebilir.

Eğer aradığınız cevabı hala bulamadıysanız, yandaki alakalı soruları inceleyebilirsiniz.

Bulmaca Sorusu İstatikleri
Cevap Sayısı1
Bulmacada Çıkma SıklığıBilinmiyor
Kelime Sayısı4
Harf Sayısı31

Anahtar Kelimeler:

bulmacada everest dağının nepaldeki adı, bulmaca everest dağının nepaldeki adı, everest dağının nepaldeki adı ne demek, sözlük everest dağının nepaldeki adı, sözlükte everest dağının nepaldeki adı ne, sözlükte everest dağının nepaldeki adı, everest dağının nepaldeki adı açıklaması, bulmaca soruları everest dağının nepaldeki adı, everest dağının nepaldeki adı nedir, bulmaca sözlüğü 'everest dağının nepaldeki adı', everest dağının nepaldeki adı tanımı, bulmaca çözümü everest dağının nepaldeki adı, everest dağının nepaldeki adı