Ev duvarlarında gezen küçük kertenkele bulmacada nedir?

Ev duvarlarında gezen küçük kertenkele“ bulmacalarda sıklıkla karşılaşabileceğiniz bir bulmaca sorusudur. Kayıtlarımızda cevap olarak kullanabilecek 1 kayıt bulunmuştur. Yeni oluşturmaya başladığımız bulmaca arşivine göre “Ev duvarlarında gezen küçük kertenkele” terimi 0 defa bulmacalarda cevap olarak kullanılmıştır. Bu rakamlar sadece belli bir tarihten geçerli olarak tutulmaya başlanmıştır.

Bulmacalarda da karşılaşabileceğiniz “Ev duvarlarında gezen küçük kertenkele“ sorusuna cevap olarak “KERTİŞ” yanıtları verilebilir.

Eğer aradığınız cevabı hala bulamadıysanız, yandaki alakalı soruları inceleyebilirsiniz.

Bulmaca Sorusu İstatikleri
Cevap Sayısı1
Bulmacada Çıkma SıklığıBilinmiyor
Kelime Sayısı5
Harf Sayısı38

Anahtar Kelimeler:

sözlükte ev duvarlarında gezen küçük kertenkele ne, sözlükte ev duvarlarında gezen küçük kertenkele, ev duvarlarında gezen küçük kertenkele, bulmacada ev duvarlarında gezen küçük kertenkele, bulmaca soruları ev duvarlarında gezen küçük kertenkele, sözlük ev duvarlarında gezen küçük kertenkele, bulmaca çözümü ev duvarlarında gezen küçük kertenkele, ev duvarlarında gezen küçük kertenkele nedir, ev duvarlarında gezen küçük kertenkele ne demek, ev duvarlarında gezen küçük kertenkele tanımı, ev duvarlarında gezen küçük kertenkele açıklaması, bulmaca sözlüğü 'ev duvarlarında gezen küçük kertenkele', bulmaca ev duvarlarında gezen küçük kertenkele