Etrafı çitle çevrili ve girilmesi yasak olan yer bulmacada nedir?

Etrafı çitle çevrili ve girilmesi yasak olan yer“ bulmacalarda sıklıkla karşılaşabileceğiniz bir bulmaca sorusudur. Kayıtlarımızda cevap olarak kullanabilecek 1 kayıt bulunmuştur. Yeni oluşturmaya başladığımız bulmaca arşivine göre “Etrafı çitle çevrili ve girilmesi yasak olan yer” terimi 0 defa bulmacalarda cevap olarak kullanılmıştır. Bu rakamlar sadece belli bir tarihten geçerli olarak tutulmaya başlanmıştır.

Bulmacalarda da karşılaşabileceğiniz “Etrafı çitle çevrili ve girilmesi yasak olan yer“ sorusuna cevap olarak “HAZİRE” yanıtları verilebilir.

Eğer aradığınız cevabı hala bulamadıysanız, yandaki alakalı soruları inceleyebilirsiniz.

Bulmaca Sorusu İstatikleri
Cevap Sayısı1
Bulmacada Çıkma SıklığıBilinmiyor
Kelime Sayısı8
Harf Sayısı48

Anahtar Kelimeler:

sözlük etrafı çitle çevrili ve girilmesi yasak olan yer, etrafı çitle çevrili ve girilmesi yasak olan yer, bulmaca soruları etrafı çitle çevrili ve girilmesi yasak olan yer, bulmaca etrafı çitle çevrili ve girilmesi yasak olan yer, sözlükte etrafı çitle çevrili ve girilmesi yasak olan yer ne, bulmaca sözlüğü 'etrafı çitle çevrili ve girilmesi yasak olan yer', bulmacada etrafı çitle çevrili ve girilmesi yasak olan yer, sözlükte etrafı çitle çevrili ve girilmesi yasak olan yer, etrafı çitle çevrili ve girilmesi yasak olan yer ne demek, etrafı çitle çevrili ve girilmesi yasak olan yer nedir, bulmaca çözümü etrafı çitle çevrili ve girilmesi yasak olan yer, etrafı çitle çevrili ve girilmesi yasak olan yer açıklaması, etrafı çitle çevrili ve girilmesi yasak olan yer tanımı