Etkeni Koch basili ve öbür verem basilleri olan bulaşıcı hastalık bulmacada nedir?

Etkeni Koch basili ve öbür verem basilleri olan bulaşıcı hastalık“ bulmacalarda sıklıkla karşılaşabileceğiniz bir bulmaca sorusudur. Kayıtlarımızda cevap olarak kullanabilecek 1 kayıt bulunmuştur. Yeni oluşturmaya başladığımız bulmaca arşivine göre “Etkeni Koch basili ve öbür verem basilleri olan bulaşıcı hastalık” terimi 0 defa bulmacalarda cevap olarak kullanılmıştır. Bu rakamlar sadece belli bir tarihten geçerli olarak tutulmaya başlanmıştır.

Bulmacalarda da karşılaşabileceğiniz “Etkeni Koch basili ve öbür verem basilleri olan bulaşıcı hastalık“ sorusuna cevap olarak “VEREM” yanıtları verilebilir.

Eğer aradığınız cevabı hala bulamadıysanız, yandaki alakalı soruları inceleyebilirsiniz.

Bulmaca Sorusu İstatikleri
Cevap Sayısı1
Bulmacada Çıkma SıklığıBilinmiyor
Kelime Sayısı10
Harf Sayısı65

Anahtar Kelimeler:

bulmaca sözlüğü 'etkeni koch basili ve öbür verem basilleri olan bulaşıcı hastalık', sözlükte etkeni koch basili ve öbür verem basilleri olan bulaşıcı hastalık ne, etkeni koch basili ve öbür verem basilleri olan bulaşıcı hastalık tanımı, bulmaca etkeni koch basili ve öbür verem basilleri olan bulaşıcı hastalık, etkeni koch basili ve öbür verem basilleri olan bulaşıcı hastalık, bulmaca soruları etkeni koch basili ve öbür verem basilleri olan bulaşıcı hastalık, bulmacada etkeni koch basili ve öbür verem basilleri olan bulaşıcı hastalık, etkeni koch basili ve öbür verem basilleri olan bulaşıcı hastalık nedir, sözlük etkeni koch basili ve öbür verem basilleri olan bulaşıcı hastalık, etkeni koch basili ve öbür verem basilleri olan bulaşıcı hastalık ne demek, etkeni koch basili ve öbür verem basilleri olan bulaşıcı hastalık açıklaması, bulmaca çözümü etkeni koch basili ve öbür verem basilleri olan bulaşıcı hastalık, sözlükte etkeni koch basili ve öbür verem basilleri olan bulaşıcı hastalık