Etiyop’ya da konuşulan bir dil bulmacada nedir?

Etiyop’ya da konuşulan bir dil“ bulmacalarda sıklıkla karşılaşabileceğiniz bir bulmaca sorusudur. Kayıtlarımızda cevap olarak kullanabilecek 1 kayıt bulunmuştur. Yeni oluşturmaya başladığımız bulmaca arşivine göre “Etiyop’ya da konuşulan bir dil” terimi 0 defa bulmacalarda cevap olarak kullanılmıştır. Bu rakamlar sadece belli bir tarihten geçerli olarak tutulmaya başlanmıştır.

Bulmacalarda da karşılaşabileceğiniz “Etiyop’ya da konuşulan bir dil“ sorusuna cevap olarak “AFAR” yanıtları verilebilir.

Eğer aradığınız cevabı hala bulamadıysanız, yandaki alakalı soruları inceleyebilirsiniz.

Bulmaca Sorusu İstatikleri
Cevap Sayısı1
Bulmacada Çıkma SıklığıBilinmiyor
Kelime Sayısı5
Harf Sayısı30

Anahtar Kelimeler:

bulmaca çözümü etiyop’ya da konuşulan bir dil, sözlükte etiyop’ya da konuşulan bir dil ne, etiyop’ya da konuşulan bir dil ne demek, bulmaca sözlüğü 'etiyop’ya da konuşulan bir dil', etiyop’ya da konuşulan bir dil açıklaması, etiyop’ya da konuşulan bir dil nedir, sözlük etiyop’ya da konuşulan bir dil, etiyop’ya da konuşulan bir dil tanımı, bulmaca etiyop’ya da konuşulan bir dil, bulmaca soruları etiyop’ya da konuşulan bir dil, sözlükte etiyop’ya da konuşulan bir dil, etiyop’ya da konuşulan bir dil, bulmacada etiyop’ya da konuşulan bir dil