Estonya’nın başkenti ve ana liman kenti bulmacada nedir?

Estonya’nın başkenti ve ana liman kenti“ bulmacalarda sıklıkla karşılaşabileceğiniz bir bulmaca sorusudur. Kayıtlarımızda cevap olarak kullanabilecek 1 kayıt bulunmuştur. Yeni oluşturmaya başladığımız bulmaca arşivine göre “Estonya’nın başkenti ve ana liman kenti” terimi 0 defa bulmacalarda cevap olarak kullanılmıştır. Bu rakamlar sadece belli bir tarihten geçerli olarak tutulmaya başlanmıştır.

Bulmacalarda da karşılaşabileceğiniz “Estonya’nın başkenti ve ana liman kenti“ sorusuna cevap olarak “TALLİNN” yanıtları verilebilir.

Eğer aradığınız cevabı hala bulamadıysanız, yandaki alakalı soruları inceleyebilirsiniz.

Bulmaca Sorusu İstatikleri
Cevap Sayısı1
Bulmacada Çıkma SıklığıBilinmiyor
Kelime Sayısı6
Harf Sayısı39

Anahtar Kelimeler:

sözlükte estonya’nın başkenti ve ana liman kenti, sözlük estonya’nın başkenti ve ana liman kenti, sözlükte estonya’nın başkenti ve ana liman kenti ne, bulmaca soruları estonya’nın başkenti ve ana liman kenti, bulmaca çözümü estonya’nın başkenti ve ana liman kenti, bulmacada estonya’nın başkenti ve ana liman kenti, estonya’nın başkenti ve ana liman kenti nedir, estonya’nın başkenti ve ana liman kenti ne demek, bulmaca estonya’nın başkenti ve ana liman kenti, bulmaca sözlüğü 'estonya’nın başkenti ve ana liman kenti', estonya’nın başkenti ve ana liman kenti, estonya’nın başkenti ve ana liman kenti tanımı, estonya’nın başkenti ve ana liman kenti açıklaması