Estiği Yön Belli Olmayan Yel bulmacada nedir?

Estiği Yön Belli Olmayan Yel“ bulmacalarda sıklıkla karşılaşabileceğiniz bir bulmaca sorusudur. Kayıtlarımızda cevap olarak kullanabilecek 1 kayıt bulunmuştur. Yeni oluşturmaya başladığımız bulmaca arşivine göre “Estiği Yön Belli Olmayan Yel” terimi 0 defa bulmacalarda cevap olarak kullanılmıştır. Bu rakamlar sadece belli bir tarihten geçerli olarak tutulmaya başlanmıştır.

Bulmacalarda da karşılaşabileceğiniz “Estiği Yön Belli Olmayan Yel“ sorusuna cevap olarak “KIBLE” yanıtları verilebilir.

Eğer aradığınız cevabı hala bulamadıysanız, yandaki alakalı soruları inceleyebilirsiniz.

Bulmaca Sorusu İstatikleri
Cevap Sayısı1
Bulmacada Çıkma SıklığıBilinmiyor
Kelime Sayısı5
Harf Sayısı28

Anahtar Kelimeler:

sözlükte estiği yön belli olmayan yel, estiği yön belli olmayan yel, estiği yön belli olmayan yel nedir, bulmaca soruları estiği yön belli olmayan yel, bulmaca sözlüğü 'estiği yön belli olmayan yel', estiği yön belli olmayan yel tanımı, bulmaca estiği yön belli olmayan yel, sözlükte estiği yön belli olmayan yel ne, bulmaca çözümü estiği yön belli olmayan yel, sözlük estiği yön belli olmayan yel, estiği yön belli olmayan yel ne demek, bulmacada estiği yön belli olmayan yel, estiği yön belli olmayan yel açıklaması