Esther'in Pers Yahudilerini Kurtarmasinin Anisina Kutlanan Bayram bulmacada nedir?

Esther'in Pers Yahudilerini Kurtarmasinin Anisina Kutlanan Bayram“ bulmacalarda sıklıkla karşılaşabileceğiniz bir bulmaca sorusudur. Kayıtlarımızda cevap olarak kullanabilecek 1 kayıt bulunmuştur. Yeni oluşturmaya başladığımız bulmaca arşivine göre “Esther'in Pers Yahudilerini Kurtarmasinin Anisina Kutlanan Bayram” terimi 0 defa bulmacalarda cevap olarak kullanılmıştır. Bu rakamlar sadece belli bir tarihten geçerli olarak tutulmaya başlanmıştır.

Bulmacalarda da karşılaşabileceğiniz “Esther'in Pers Yahudilerini Kurtarmasinin Anisina Kutlanan Bayram“ sorusuna cevap olarak “PURİM” yanıtları verilebilir.

Eğer aradığınız cevabı hala bulamadıysanız, yandaki alakalı soruları inceleyebilirsiniz.

Bulmaca Sorusu İstatikleri
Cevap Sayısı1
Bulmacada Çıkma SıklığıBilinmiyor
Kelime Sayısı7
Harf Sayısı65

Anahtar Kelimeler:

bulmaca çözümü estherin pers yahudilerini kurtarmasinin anisina kutlanan bayram, estherin pers yahudilerini kurtarmasinin anisina kutlanan bayram ne demek, bulmaca sözlüğü 'estherin pers yahudilerini kurtarmasinin anisina kutlanan bayram', bulmacada estherin pers yahudilerini kurtarmasinin anisina kutlanan bayram, estherin pers yahudilerini kurtarmasinin anisina kutlanan bayram, sözlükte estherin pers yahudilerini kurtarmasinin anisina kutlanan bayram ne, estherin pers yahudilerini kurtarmasinin anisina kutlanan bayram açıklaması, estherin pers yahudilerini kurtarmasinin anisina kutlanan bayram tanımı, bulmaca soruları estherin pers yahudilerini kurtarmasinin anisina kutlanan bayram, estherin pers yahudilerini kurtarmasinin anisina kutlanan bayram nedir, bulmaca estherin pers yahudilerini kurtarmasinin anisina kutlanan bayram, sözlükte estherin pers yahudilerini kurtarmasinin anisina kutlanan bayram, sözlük estherin pers yahudilerini kurtarmasinin anisina kutlanan bayram