Eskiden Türk erkeklerinin giydiği bir tür ceket ya da yelek bulmacada nedir?

Eskiden Türk erkeklerinin giydiği bir tür ceket ya da yelek“ bulmacalarda sıklıkla karşılaşabileceğiniz bir bulmaca sorusudur. Kayıtlarımızda cevap olarak kullanabilecek 1 kayıt bulunmuştur. Yeni oluşturmaya başladığımız bulmaca arşivine göre “Eskiden Türk erkeklerinin giydiği bir tür ceket ya da yelek” terimi 0 defa bulmacalarda cevap olarak kullanılmıştır. Bu rakamlar sadece belli bir tarihten geçerli olarak tutulmaya başlanmıştır.

Bulmacalarda da karşılaşabileceğiniz “Eskiden Türk erkeklerinin giydiği bir tür ceket ya da yelek“ sorusuna cevap olarak “DOLAMAN” yanıtları verilebilir.

Eğer aradığınız cevabı hala bulamadıysanız, yandaki alakalı soruları inceleyebilirsiniz.

Bulmaca Sorusu İstatikleri
Cevap Sayısı1
Bulmacada Çıkma SıklığıBilinmiyor
Kelime Sayısı10
Harf Sayısı59

Anahtar Kelimeler:

sözlükte eskiden türk erkeklerinin giydiği bir tür ceket ya da yelek, bulmaca eskiden türk erkeklerinin giydiği bir tür ceket ya da yelek, eskiden türk erkeklerinin giydiği bir tür ceket ya da yelek nedir, eskiden türk erkeklerinin giydiği bir tür ceket ya da yelek tanımı, bulmaca sözlüğü 'eskiden türk erkeklerinin giydiği bir tür ceket ya da yelek', sözlük eskiden türk erkeklerinin giydiği bir tür ceket ya da yelek, eskiden türk erkeklerinin giydiği bir tür ceket ya da yelek açıklaması, eskiden türk erkeklerinin giydiği bir tür ceket ya da yelek, bulmaca soruları eskiden türk erkeklerinin giydiği bir tür ceket ya da yelek, bulmacada eskiden türk erkeklerinin giydiği bir tür ceket ya da yelek, bulmaca çözümü eskiden türk erkeklerinin giydiği bir tür ceket ya da yelek, eskiden türk erkeklerinin giydiği bir tür ceket ya da yelek ne demek, sözlükte eskiden türk erkeklerinin giydiği bir tür ceket ya da yelek ne