Eskiden Halktan Alınan Öşür Veya Haraç Ve Gümrük Vergisi bulmacada nedir?

Eskiden Halktan Alınan Öşür Veya Haraç Ve Gümrük Vergisi“ bulmacalarda sıklıkla karşılaşabileceğiniz bir bulmaca sorusudur. Kayıtlarımızda cevap olarak kullanabilecek 1 kayıt bulunmuştur. Yeni oluşturmaya başladığımız bulmaca arşivine göre “Eskiden Halktan Alınan Öşür Veya Haraç Ve Gümrük Vergisi” terimi 0 defa bulmacalarda cevap olarak kullanılmıştır. Bu rakamlar sadece belli bir tarihten geçerli olarak tutulmaya başlanmıştır.

Bulmacalarda da karşılaşabileceğiniz “Eskiden Halktan Alınan Öşür Veya Haraç Ve Gümrük Vergisi“ sorusuna cevap olarak “BAC” yanıtları verilebilir.

Eğer aradığınız cevabı hala bulamadıysanız, yandaki alakalı soruları inceleyebilirsiniz.

Bulmaca Sorusu İstatikleri
Cevap Sayısı1
Bulmacada Çıkma SıklığıBilinmiyor
Kelime Sayısı9
Harf Sayısı56

Anahtar Kelimeler:

eskiden halktan alınan öşür veya haraç ve gümrük vergisi açıklaması, sözlükte eskiden halktan alınan öşür veya haraç ve gümrük vergisi, bulmacada eskiden halktan alınan öşür veya haraç ve gümrük vergisi, eskiden halktan alınan öşür veya haraç ve gümrük vergisi tanımı, bulmaca çözümü eskiden halktan alınan öşür veya haraç ve gümrük vergisi, sözlük eskiden halktan alınan öşür veya haraç ve gümrük vergisi, eskiden halktan alınan öşür veya haraç ve gümrük vergisi, bulmaca sözlüğü 'eskiden halktan alınan öşür veya haraç ve gümrük vergisi', sözlükte eskiden halktan alınan öşür veya haraç ve gümrük vergisi ne, bulmaca soruları eskiden halktan alınan öşür veya haraç ve gümrük vergisi, eskiden halktan alınan öşür veya haraç ve gümrük vergisi nedir, bulmaca eskiden halktan alınan öşür veya haraç ve gümrük vergisi, eskiden halktan alınan öşür veya haraç ve gümrük vergisi ne demek