Eskiden Fransa’nın kuzeyinde konuşulan lehçe bulmacada nedir?

Eskiden Fransa’nın kuzeyinde konuşulan lehçe“ bulmacalarda sıklıkla karşılaşabileceğiniz bir bulmaca sorusudur. Kayıtlarımızda cevap olarak kullanabilecek 1 kayıt bulunmuştur. Yeni oluşturmaya başladığımız bulmaca arşivine göre “Eskiden Fransa’nın kuzeyinde konuşulan lehçe” terimi 0 defa bulmacalarda cevap olarak kullanılmıştır. Bu rakamlar sadece belli bir tarihten geçerli olarak tutulmaya başlanmıştır.

Bulmacalarda da karşılaşabileceğiniz “Eskiden Fransa’nın kuzeyinde konuşulan lehçe“ sorusuna cevap olarak “DIL” yanıtları verilebilir.

Eğer aradığınız cevabı hala bulamadıysanız, yandaki alakalı soruları inceleyebilirsiniz.

Bulmaca Sorusu İstatikleri
Cevap Sayısı1
Bulmacada Çıkma SıklığıBilinmiyor
Kelime Sayısı5
Harf Sayısı44

Anahtar Kelimeler:

eskiden fransa’nın kuzeyinde konuşulan lehçe tanımı, sözlükte eskiden fransa’nın kuzeyinde konuşulan lehçe ne, eskiden fransa’nın kuzeyinde konuşulan lehçe açıklaması, eskiden fransa’nın kuzeyinde konuşulan lehçe, eskiden fransa’nın kuzeyinde konuşulan lehçe ne demek, bulmaca sözlüğü 'eskiden fransa’nın kuzeyinde konuşulan lehçe', bulmaca çözümü eskiden fransa’nın kuzeyinde konuşulan lehçe, bulmaca soruları eskiden fransa’nın kuzeyinde konuşulan lehçe, bulmaca eskiden fransa’nın kuzeyinde konuşulan lehçe, sözlükte eskiden fransa’nın kuzeyinde konuşulan lehçe, sözlük eskiden fransa’nın kuzeyinde konuşulan lehçe, bulmacada eskiden fransa’nın kuzeyinde konuşulan lehçe, eskiden fransa’nın kuzeyinde konuşulan lehçe nedir