Eskiden İstanbul’da Galata Köprüsü ile Adalar arasında deniz taşımacılığını bulmacada nedir?

Eskiden İstanbul’da Galata Köprüsü ile Adalar arasında deniz taşımacılığını“ bulmacalarda sıklıkla karşılaşabileceğiniz bir bulmaca sorusudur. Kayıtlarımızda cevap olarak kullanabilecek 1 kayıt bulunmuştur. Yeni oluşturmaya başladığımız bulmaca arşivine göre “Eskiden İstanbul’da Galata Köprüsü ile Adalar arasında deniz taşımacılığını” terimi 0 defa bulmacalarda cevap olarak kullanılmıştır. Bu rakamlar sadece belli bir tarihten geçerli olarak tutulmaya başlanmıştır.

Bulmacalarda da karşılaşabileceğiniz “Eskiden İstanbul’da Galata Köprüsü ile Adalar arasında deniz taşımacılığını“ sorusuna cevap olarak “AKAY” yanıtları verilebilir.

Eğer aradığınız cevabı hala bulamadıysanız, yandaki alakalı soruları inceleyebilirsiniz.

Bulmaca Sorusu İstatikleri
Cevap Sayısı1
Bulmacada Çıkma SıklığıBilinmiyor
Kelime Sayısı9
Harf Sayısı75

Anahtar Kelimeler:

bulmaca çözümü eskiden i̇stanbul’da galata köprüsü ile adalar arasında deniz taşımacılığını, sözlük eskiden i̇stanbul’da galata köprüsü ile adalar arasında deniz taşımacılığını, sözlükte eskiden i̇stanbul’da galata köprüsü ile adalar arasında deniz taşımacılığını ne, bulmaca eskiden i̇stanbul’da galata köprüsü ile adalar arasında deniz taşımacılığını, eskiden i̇stanbul’da galata köprüsü ile adalar arasında deniz taşımacılığını tanımı, eskiden i̇stanbul’da galata köprüsü ile adalar arasında deniz taşımacılığını açıklaması, bulmacada eskiden i̇stanbul’da galata köprüsü ile adalar arasında deniz taşımacılığını, bulmaca soruları eskiden i̇stanbul’da galata köprüsü ile adalar arasında deniz taşımacılığını, bulmaca sözlüğü 'eskiden i̇stanbul’da galata köprüsü ile adalar arasında deniz taşımacılığını', eskiden i̇stanbul’da galata köprüsü ile adalar arasında deniz taşımacılığını ne demek, sözlükte eskiden i̇stanbul’da galata köprüsü ile adalar arasında deniz taşımacılığını, eskiden i̇stanbul’da galata köprüsü ile adalar arasında deniz taşımacılığını, eskiden i̇stanbul’da galata köprüsü ile adalar arasında deniz taşımacılığını nedir