Eskiden İran hükümdarlarına verilen ad bulmacada nedir?

Eskiden İran hükümdarlarına verilen ad“ bulmacalarda sıklıkla karşılaşabileceğiniz bir bulmaca sorusudur. Kayıtlarımızda cevap olarak kullanabilecek 1 kayıt bulunmuştur. Yeni oluşturmaya başladığımız bulmaca arşivine göre “Eskiden İran hükümdarlarına verilen ad” terimi 0 defa bulmacalarda cevap olarak kullanılmıştır. Bu rakamlar sadece belli bir tarihten geçerli olarak tutulmaya başlanmıştır.

Bulmacalarda da karşılaşabileceğiniz “Eskiden İran hükümdarlarına verilen ad“ sorusuna cevap olarak “KISRA” yanıtları verilebilir.

Eğer aradığınız cevabı hala bulamadıysanız, yandaki alakalı soruları inceleyebilirsiniz.

Bulmaca Sorusu İstatikleri
Cevap Sayısı1
Bulmacada Çıkma SıklığıBilinmiyor
Kelime Sayısı5
Harf Sayısı38

Anahtar Kelimeler:

bulmacada eskiden i̇ran hükümdarlarına verilen ad, eskiden i̇ran hükümdarlarına verilen ad, bulmaca sözlüğü 'eskiden i̇ran hükümdarlarına verilen ad', bulmaca soruları eskiden i̇ran hükümdarlarına verilen ad, sözlük eskiden i̇ran hükümdarlarına verilen ad, eskiden i̇ran hükümdarlarına verilen ad ne demek, eskiden i̇ran hükümdarlarına verilen ad tanımı, sözlükte eskiden i̇ran hükümdarlarına verilen ad, bulmaca çözümü eskiden i̇ran hükümdarlarına verilen ad, eskiden i̇ran hükümdarlarına verilen ad açıklaması, bulmaca eskiden i̇ran hükümdarlarına verilen ad, sözlükte eskiden i̇ran hükümdarlarına verilen ad ne, eskiden i̇ran hükümdarlarına verilen ad nedir