Eskiden İçerisinde Helva Yapılan Tencere bulmacada nedir?

Eskiden İçerisinde Helva Yapılan Tencere“ bulmacalarda sıklıkla karşılaşabileceğiniz bir bulmaca sorusudur. Kayıtlarımızda cevap olarak kullanabilecek 1 kayıt bulunmuştur. Yeni oluşturmaya başladığımız bulmaca arşivine göre “Eskiden İçerisinde Helva Yapılan Tencere” terimi 0 defa bulmacalarda cevap olarak kullanılmıştır. Bu rakamlar sadece belli bir tarihten geçerli olarak tutulmaya başlanmıştır.

Bulmacalarda da karşılaşabileceğiniz “Eskiden İçerisinde Helva Yapılan Tencere“ sorusuna cevap olarak “HELVANİ” yanıtları verilebilir.

Eğer aradığınız cevabı hala bulamadıysanız, yandaki alakalı soruları inceleyebilirsiniz.

Bulmaca Sorusu İstatikleri
Cevap Sayısı1
Bulmacada Çıkma SıklığıBilinmiyor
Kelime Sayısı5
Harf Sayısı40

Anahtar Kelimeler:

bulmacada eskiden i̇çerisinde helva yapılan tencere, eskiden i̇çerisinde helva yapılan tencere açıklaması, bulmaca sözlüğü 'eskiden i̇çerisinde helva yapılan tencere', bulmaca çözümü eskiden i̇çerisinde helva yapılan tencere, bulmaca eskiden i̇çerisinde helva yapılan tencere, eskiden i̇çerisinde helva yapılan tencere tanımı, eskiden i̇çerisinde helva yapılan tencere nedir, eskiden i̇çerisinde helva yapılan tencere ne demek, sözlükte eskiden i̇çerisinde helva yapılan tencere, bulmaca soruları eskiden i̇çerisinde helva yapılan tencere, sözlük eskiden i̇çerisinde helva yapılan tencere, sözlükte eskiden i̇çerisinde helva yapılan tencere ne, eskiden i̇çerisinde helva yapılan tencere