Eskiden öğrencilere verilen beğenme ve takdir kâğıdı bulmacada nedir?

Eskiden öğrencilere verilen beğenme ve takdir kâğıdı“ bulmacalarda sıklıkla karşılaşabileceğiniz bir bulmaca sorusudur. Kayıtlarımızda cevap olarak kullanabilecek 1 kayıt bulunmuştur. Yeni oluşturmaya başladığımız bulmaca arşivine göre “Eskiden öğrencilere verilen beğenme ve takdir kâğıdı” terimi 0 defa bulmacalarda cevap olarak kullanılmıştır. Bu rakamlar sadece belli bir tarihten geçerli olarak tutulmaya başlanmıştır.

Bulmacalarda da karşılaşabileceğiniz “Eskiden öğrencilere verilen beğenme ve takdir kâğıdı“ sorusuna cevap olarak “AFERİN” yanıtları verilebilir.

Eğer aradığınız cevabı hala bulamadıysanız, yandaki alakalı soruları inceleyebilirsiniz.

Bulmaca Sorusu İstatikleri
Cevap Sayısı1
Bulmacada Çıkma SıklığıBilinmiyor
Kelime Sayısı7
Harf Sayısı52

Anahtar Kelimeler:

bulmaca sözlüğü 'eskiden öğrencilere verilen beğenme ve takdir kâğıdı', eskiden öğrencilere verilen beğenme ve takdir kâğıdı, sözlükte eskiden öğrencilere verilen beğenme ve takdir kâğıdı, sözlükte eskiden öğrencilere verilen beğenme ve takdir kâğıdı ne, bulmaca soruları eskiden öğrencilere verilen beğenme ve takdir kâğıdı, bulmaca çözümü eskiden öğrencilere verilen beğenme ve takdir kâğıdı, eskiden öğrencilere verilen beğenme ve takdir kâğıdı açıklaması, eskiden öğrencilere verilen beğenme ve takdir kâğıdı tanımı, sözlük eskiden öğrencilere verilen beğenme ve takdir kâğıdı, eskiden öğrencilere verilen beğenme ve takdir kâğıdı nedir, bulmacada eskiden öğrencilere verilen beğenme ve takdir kâğıdı, eskiden öğrencilere verilen beğenme ve takdir kâğıdı ne demek, bulmaca eskiden öğrencilere verilen beğenme ve takdir kâğıdı