Eskide kalmış olan Yugoslavya’nın plaka imi bulmacada nedir?

Eskide kalmış olan Yugoslavya’nın plaka imi“ bulmacalarda sıklıkla karşılaşabileceğiniz bir bulmaca sorusudur. Kayıtlarımızda cevap olarak kullanabilecek 1 kayıt bulunmuştur. Yeni oluşturmaya başladığımız bulmaca arşivine göre “Eskide kalmış olan Yugoslavya’nın plaka imi” terimi 0 defa bulmacalarda cevap olarak kullanılmıştır. Bu rakamlar sadece belli bir tarihten geçerli olarak tutulmaya başlanmıştır.

Bulmacalarda da karşılaşabileceğiniz “Eskide kalmış olan Yugoslavya’nın plaka imi“ sorusuna cevap olarak “YU” yanıtları verilebilir.

Eğer aradığınız cevabı hala bulamadıysanız, yandaki alakalı soruları inceleyebilirsiniz.

Bulmaca Sorusu İstatikleri
Cevap Sayısı1
Bulmacada Çıkma SıklığıBilinmiyor
Kelime Sayısı6
Harf Sayısı43

Anahtar Kelimeler:

eskide kalmış olan yugoslavya’nın plaka imi açıklaması, eskide kalmış olan yugoslavya’nın plaka imi nedir, eskide kalmış olan yugoslavya’nın plaka imi ne demek, bulmaca sözlüğü 'eskide kalmış olan yugoslavya’nın plaka imi', eskide kalmış olan yugoslavya’nın plaka imi, sözlük eskide kalmış olan yugoslavya’nın plaka imi, sözlükte eskide kalmış olan yugoslavya’nın plaka imi ne, eskide kalmış olan yugoslavya’nın plaka imi tanımı, sözlükte eskide kalmış olan yugoslavya’nın plaka imi, bulmaca eskide kalmış olan yugoslavya’nın plaka imi, bulmaca çözümü eskide kalmış olan yugoslavya’nın plaka imi, bulmaca soruları eskide kalmış olan yugoslavya’nın plaka imi, bulmacada eskide kalmış olan yugoslavya’nın plaka imi