Eski evlerin yıkıntısından çıkan ağaçlar bulmacada nedir?

Eski evlerin yıkıntısından çıkan ağaçlar“ bulmacalarda sıklıkla karşılaşabileceğiniz bir bulmaca sorusudur. Kayıtlarımızda cevap olarak kullanabilecek 1 kayıt bulunmuştur. Yeni oluşturmaya başladığımız bulmaca arşivine göre “Eski evlerin yıkıntısından çıkan ağaçlar” terimi 0 defa bulmacalarda cevap olarak kullanılmıştır. Bu rakamlar sadece belli bir tarihten geçerli olarak tutulmaya başlanmıştır.

Bulmacalarda da karşılaşabileceğiniz “Eski evlerin yıkıntısından çıkan ağaçlar“ sorusuna cevap olarak “AYGIT” yanıtları verilebilir.

Eğer aradığınız cevabı hala bulamadıysanız, yandaki alakalı soruları inceleyebilirsiniz.

Bulmaca Sorusu İstatikleri
Cevap Sayısı1
Bulmacada Çıkma SıklığıBilinmiyor
Kelime Sayısı5
Harf Sayısı40

Anahtar Kelimeler:

sözlük eski evlerin yıkıntısından çıkan ağaçlar, eski evlerin yıkıntısından çıkan ağaçlar tanımı, bulmacada eski evlerin yıkıntısından çıkan ağaçlar, sözlükte eski evlerin yıkıntısından çıkan ağaçlar ne, bulmaca çözümü eski evlerin yıkıntısından çıkan ağaçlar, sözlükte eski evlerin yıkıntısından çıkan ağaçlar, bulmaca eski evlerin yıkıntısından çıkan ağaçlar, eski evlerin yıkıntısından çıkan ağaçlar, bulmaca soruları eski evlerin yıkıntısından çıkan ağaçlar, eski evlerin yıkıntısından çıkan ağaçlar nedir, eski evlerin yıkıntısından çıkan ağaçlar açıklaması, bulmaca sözlüğü 'eski evlerin yıkıntısından çıkan ağaçlar', eski evlerin yıkıntısından çıkan ağaçlar ne demek