Eski dilde özgürlük yanlısı olanlar bulmacada nedir?

Eski dilde özgürlük yanlısı olanlar“ bulmacalarda sıklıkla karşılaşabileceğiniz bir bulmaca sorusudur. Kayıtlarımızda cevap olarak kullanabilecek 1 kayıt bulunmuştur. Yeni oluşturmaya başladığımız bulmaca arşivine göre “Eski dilde özgürlük yanlısı olanlar” terimi 0 defa bulmacalarda cevap olarak kullanılmıştır. Bu rakamlar sadece belli bir tarihten geçerli olarak tutulmaya başlanmıştır.

Bulmacalarda da karşılaşabileceğiniz “Eski dilde özgürlük yanlısı olanlar“ sorusuna cevap olarak “AHRAR” yanıtları verilebilir.

Eğer aradığınız cevabı hala bulamadıysanız, yandaki alakalı soruları inceleyebilirsiniz.

Bulmaca Sorusu İstatikleri
Cevap Sayısı1
Bulmacada Çıkma SıklığıBilinmiyor
Kelime Sayısı5
Harf Sayısı35

Anahtar Kelimeler:

sözlük eski dilde özgürlük yanlısı olanlar, sözlükte eski dilde özgürlük yanlısı olanlar, bulmaca soruları eski dilde özgürlük yanlısı olanlar, eski dilde özgürlük yanlısı olanlar, bulmaca çözümü eski dilde özgürlük yanlısı olanlar, eski dilde özgürlük yanlısı olanlar nedir, bulmaca sözlüğü 'eski dilde özgürlük yanlısı olanlar', bulmacada eski dilde özgürlük yanlısı olanlar, bulmaca eski dilde özgürlük yanlısı olanlar, eski dilde özgürlük yanlısı olanlar açıklaması, sözlükte eski dilde özgürlük yanlısı olanlar ne, eski dilde özgürlük yanlısı olanlar ne demek, eski dilde özgürlük yanlısı olanlar tanımı