Eski devirlerde birçok şehir ve adalara verilen ad bulmacada nedir?

Eski devirlerde birçok şehir ve adalara verilen ad“ bulmacalarda sıklıkla karşılaşabileceğiniz bir bulmaca sorusudur. Kayıtlarımızda cevap olarak kullanabilecek 1 kayıt bulunmuştur. Yeni oluşturmaya başladığımız bulmaca arşivine göre “Eski devirlerde birçok şehir ve adalara verilen ad” terimi 0 defa bulmacalarda cevap olarak kullanılmıştır. Bu rakamlar sadece belli bir tarihten geçerli olarak tutulmaya başlanmıştır.

Bulmacalarda da karşılaşabileceğiniz “Eski devirlerde birçok şehir ve adalara verilen ad“ sorusuna cevap olarak “AİA” yanıtları verilebilir.

Eğer aradığınız cevabı hala bulamadıysanız, yandaki alakalı soruları inceleyebilirsiniz.

Bulmaca Sorusu İstatikleri
Cevap Sayısı1
Bulmacada Çıkma SıklığıBilinmiyor
Kelime Sayısı8
Harf Sayısı50

Anahtar Kelimeler:

eski devirlerde birçok şehir ve adalara verilen ad nedir, sözlükte eski devirlerde birçok şehir ve adalara verilen ad, bulmaca eski devirlerde birçok şehir ve adalara verilen ad, eski devirlerde birçok şehir ve adalara verilen ad, sözlükte eski devirlerde birçok şehir ve adalara verilen ad ne, eski devirlerde birçok şehir ve adalara verilen ad ne demek, bulmaca soruları eski devirlerde birçok şehir ve adalara verilen ad, bulmacada eski devirlerde birçok şehir ve adalara verilen ad, eski devirlerde birçok şehir ve adalara verilen ad tanımı, bulmaca sözlüğü 'eski devirlerde birçok şehir ve adalara verilen ad', bulmaca çözümü eski devirlerde birçok şehir ve adalara verilen ad, eski devirlerde birçok şehir ve adalara verilen ad açıklaması, sözlük eski devirlerde birçok şehir ve adalara verilen ad