Eski bir Macar bakır sikkesi bulmacada nedir?

Eski bir Macar bakır sikkesi“ bulmacalarda sıklıkla karşılaşabileceğiniz bir bulmaca sorusudur. Kayıtlarımızda cevap olarak kullanabilecek 1 kayıt bulunmuştur. Yeni oluşturmaya başladığımız bulmaca arşivine göre “Eski bir Macar bakır sikkesi” terimi 0 defa bulmacalarda cevap olarak kullanılmıştır. Bu rakamlar sadece belli bir tarihten geçerli olarak tutulmaya başlanmıştır.

Bulmacalarda da karşılaşabileceğiniz “Eski bir Macar bakır sikkesi“ sorusuna cevap olarak “BABKA” yanıtları verilebilir.

Eğer aradığınız cevabı hala bulamadıysanız, yandaki alakalı soruları inceleyebilirsiniz.

Bulmaca Sorusu İstatikleri
Cevap Sayısı1
Bulmacada Çıkma SıklığıBilinmiyor
Kelime Sayısı5
Harf Sayısı28

Anahtar Kelimeler:

eski bir macar bakır sikkesi açıklaması, sözlükte eski bir macar bakır sikkesi, sözlük eski bir macar bakır sikkesi, bulmaca sözlüğü 'eski bir macar bakır sikkesi', eski bir macar bakır sikkesi nedir, eski bir macar bakır sikkesi tanımı, bulmaca çözümü eski bir macar bakır sikkesi, sözlükte eski bir macar bakır sikkesi ne, bulmaca eski bir macar bakır sikkesi, bulmacada eski bir macar bakır sikkesi, eski bir macar bakır sikkesi, bulmaca soruları eski bir macar bakır sikkesi, eski bir macar bakır sikkesi ne demek