Eski Yunanistan'da Tiyatrolarda Cavea'yı Yatay Olarak Parçalara Ayıran Geçitlere Verilen Ad bulmacada nedir?

Eski Yunanistan'da Tiyatrolarda Cavea'yı Yatay Olarak Parçalara Ayıran Geçitlere Verilen Ad“ bulmacalarda sıklıkla karşılaşabileceğiniz bir bulmaca sorusudur. Kayıtlarımızda cevap olarak kullanabilecek 1 kayıt bulunmuştur. Yeni oluşturmaya başladığımız bulmaca arşivine göre “Eski Yunanistan'da Tiyatrolarda Cavea'yı Yatay Olarak Parçalara Ayıran Geçitlere Verilen Ad” terimi 0 defa bulmacalarda cevap olarak kullanılmıştır. Bu rakamlar sadece belli bir tarihten geçerli olarak tutulmaya başlanmıştır.

Bulmacalarda da karşılaşabileceğiniz “Eski Yunanistan'da Tiyatrolarda Cavea'yı Yatay Olarak Parçalara Ayıran Geçitlere Verilen Ad“ sorusuna cevap olarak “DIAZOMA” yanıtları verilebilir.

Eğer aradığınız cevabı hala bulamadıysanız, yandaki alakalı soruları inceleyebilirsiniz.

Bulmaca Sorusu İstatikleri
Cevap Sayısı1
Bulmacada Çıkma SıklığıBilinmiyor
Kelime Sayısı11
Harf Sayısı91

Anahtar Kelimeler:

bulmaca eski yunanistanda tiyatrolarda caveayı yatay olarak parçalara ayıran geçitlere verilen ad, bulmaca soruları eski yunanistanda tiyatrolarda caveayı yatay olarak parçalara ayıran geçitlere verilen ad, eski yunanistanda tiyatrolarda caveayı yatay olarak parçalara ayıran geçitlere verilen ad, sözlükte eski yunanistanda tiyatrolarda caveayı yatay olarak parçalara ayıran geçitlere verilen ad ne, sözlük eski yunanistanda tiyatrolarda caveayı yatay olarak parçalara ayıran geçitlere verilen ad, bulmacada eski yunanistanda tiyatrolarda caveayı yatay olarak parçalara ayıran geçitlere verilen ad, eski yunanistanda tiyatrolarda caveayı yatay olarak parçalara ayıran geçitlere verilen ad tanımı, sözlükte eski yunanistanda tiyatrolarda caveayı yatay olarak parçalara ayıran geçitlere verilen ad, eski yunanistanda tiyatrolarda caveayı yatay olarak parçalara ayıran geçitlere verilen ad ne demek, eski yunanistanda tiyatrolarda caveayı yatay olarak parçalara ayıran geçitlere verilen ad açıklaması, bulmaca sözlüğü 'eski yunanistanda tiyatrolarda caveayı yatay olarak parçalara ayıran geçitlere verilen ad', bulmaca çözümü eski yunanistanda tiyatrolarda caveayı yatay olarak parçalara ayıran geçitlere verilen ad, eski yunanistanda tiyatrolarda caveayı yatay olarak parçalara ayıran geçitlere verilen ad nedir