Eski Yunanistan'da Halk Egemenliğine Verilen Ad bulmacada nedir?

Eski Yunanistan'da Halk Egemenliğine Verilen Ad“ bulmacalarda sıklıkla karşılaşabileceğiniz bir bulmaca sorusudur. Kayıtlarımızda cevap olarak kullanabilecek 1 kayıt bulunmuştur. Yeni oluşturmaya başladığımız bulmaca arşivine göre “Eski Yunanistan'da Halk Egemenliğine Verilen Ad” terimi 0 defa bulmacalarda cevap olarak kullanılmıştır. Bu rakamlar sadece belli bir tarihten geçerli olarak tutulmaya başlanmıştır.

Bulmacalarda da karşılaşabileceğiniz “Eski Yunanistan'da Halk Egemenliğine Verilen Ad“ sorusuna cevap olarak “DEMOKRATIA” yanıtları verilebilir.

Eğer aradığınız cevabı hala bulamadıysanız, yandaki alakalı soruları inceleyebilirsiniz.

Bulmaca Sorusu İstatikleri
Cevap Sayısı1
Bulmacada Çıkma SıklığıBilinmiyor
Kelime Sayısı6
Harf Sayısı47

Anahtar Kelimeler:

bulmaca soruları eski yunanistanda halk egemenliğine verilen ad, eski yunanistanda halk egemenliğine verilen ad açıklaması, eski yunanistanda halk egemenliğine verilen ad, eski yunanistanda halk egemenliğine verilen ad tanımı, sözlükte eski yunanistanda halk egemenliğine verilen ad, bulmacada eski yunanistanda halk egemenliğine verilen ad, eski yunanistanda halk egemenliğine verilen ad nedir, bulmaca sözlüğü 'eski yunanistanda halk egemenliğine verilen ad', bulmaca çözümü eski yunanistanda halk egemenliğine verilen ad, sözlük eski yunanistanda halk egemenliğine verilen ad, sözlükte eski yunanistanda halk egemenliğine verilen ad ne, bulmaca eski yunanistanda halk egemenliğine verilen ad, eski yunanistanda halk egemenliğine verilen ad ne demek