Eski Yunanistan’da tapınaklarda yer alan ve üzerine sungular konan masa bulmacada nedir?

Eski Yunanistan’da tapınaklarda yer alan ve üzerine sungular konan masa“ bulmacalarda sıklıkla karşılaşabileceğiniz bir bulmaca sorusudur. Kayıtlarımızda cevap olarak kullanabilecek 1 kayıt bulunmuştur. Yeni oluşturmaya başladığımız bulmaca arşivine göre “Eski Yunanistan’da tapınaklarda yer alan ve üzerine sungular konan masa” terimi 0 defa bulmacalarda cevap olarak kullanılmıştır. Bu rakamlar sadece belli bir tarihten geçerli olarak tutulmaya başlanmıştır.

Bulmacalarda da karşılaşabileceğiniz “Eski Yunanistan’da tapınaklarda yer alan ve üzerine sungular konan masa“ sorusuna cevap olarak “ABAK” yanıtları verilebilir.

Eğer aradığınız cevabı hala bulamadıysanız, yandaki alakalı soruları inceleyebilirsiniz.

Bulmaca Sorusu İstatikleri
Cevap Sayısı1
Bulmacada Çıkma SıklığıBilinmiyor
Kelime Sayısı10
Harf Sayısı71

Anahtar Kelimeler:

sözlükte eski yunanistan’da tapınaklarda yer alan ve üzerine sungular konan masa, sözlük eski yunanistan’da tapınaklarda yer alan ve üzerine sungular konan masa, bulmaca eski yunanistan’da tapınaklarda yer alan ve üzerine sungular konan masa, eski yunanistan’da tapınaklarda yer alan ve üzerine sungular konan masa açıklaması, eski yunanistan’da tapınaklarda yer alan ve üzerine sungular konan masa ne demek, eski yunanistan’da tapınaklarda yer alan ve üzerine sungular konan masa tanımı, bulmaca çözümü eski yunanistan’da tapınaklarda yer alan ve üzerine sungular konan masa, eski yunanistan’da tapınaklarda yer alan ve üzerine sungular konan masa, bulmacada eski yunanistan’da tapınaklarda yer alan ve üzerine sungular konan masa, eski yunanistan’da tapınaklarda yer alan ve üzerine sungular konan masa nedir, bulmaca sözlüğü 'eski yunanistan’da tapınaklarda yer alan ve üzerine sungular konan masa', sözlükte eski yunanistan’da tapınaklarda yer alan ve üzerine sungular konan masa ne, bulmaca soruları eski yunanistan’da tapınaklarda yer alan ve üzerine sungular konan masa