Eski Yunanda lir çalıp şiirlerini söyleyen şair bulmacada nedir?

Eski Yunanda lir çalıp şiirlerini söyleyen şair“ bulmacalarda sıklıkla karşılaşabileceğiniz bir bulmaca sorusudur. Kayıtlarımızda cevap olarak kullanabilecek 1 kayıt bulunmuştur. Yeni oluşturmaya başladığımız bulmaca arşivine göre “Eski Yunanda lir çalıp şiirlerini söyleyen şair” terimi 0 defa bulmacalarda cevap olarak kullanılmıştır. Bu rakamlar sadece belli bir tarihten geçerli olarak tutulmaya başlanmıştır.

Bulmacalarda da karşılaşabileceğiniz “Eski Yunanda lir çalıp şiirlerini söyleyen şair“ sorusuna cevap olarak “AED” yanıtları verilebilir.

Eğer aradığınız cevabı hala bulamadıysanız, yandaki alakalı soruları inceleyebilirsiniz.

Bulmaca Sorusu İstatikleri
Cevap Sayısı1
Bulmacada Çıkma SıklığıBilinmiyor
Kelime Sayısı7
Harf Sayısı47

Anahtar Kelimeler:

sözlük eski yunanda lir çalıp şiirlerini söyleyen şair, eski yunanda lir çalıp şiirlerini söyleyen şair tanımı, bulmaca eski yunanda lir çalıp şiirlerini söyleyen şair, eski yunanda lir çalıp şiirlerini söyleyen şair ne demek, bulmaca sözlüğü 'eski yunanda lir çalıp şiirlerini söyleyen şair', eski yunanda lir çalıp şiirlerini söyleyen şair nedir, bulmacada eski yunanda lir çalıp şiirlerini söyleyen şair, eski yunanda lir çalıp şiirlerini söyleyen şair açıklaması, sözlükte eski yunanda lir çalıp şiirlerini söyleyen şair, eski yunanda lir çalıp şiirlerini söyleyen şair, sözlükte eski yunanda lir çalıp şiirlerini söyleyen şair ne, bulmaca çözümü eski yunanda lir çalıp şiirlerini söyleyen şair, bulmaca soruları eski yunanda lir çalıp şiirlerini söyleyen şair