Eski Türklerin savaşa giderken taşıdıkları ipek ya da yaban sığırı kuyruğun bulmacada nedir?

Eski Türklerin savaşa giderken taşıdıkları ipek ya da yaban sığırı kuyruğun“ bulmacalarda sıklıkla karşılaşabileceğiniz bir bulmaca sorusudur. Kayıtlarımızda cevap olarak kullanabilecek 1 kayıt bulunmuştur. Yeni oluşturmaya başladığımız bulmaca arşivine göre “Eski Türklerin savaşa giderken taşıdıkları ipek ya da yaban sığırı kuyruğun” terimi 0 defa bulmacalarda cevap olarak kullanılmıştır. Bu rakamlar sadece belli bir tarihten geçerli olarak tutulmaya başlanmıştır.

Bulmacalarda da karşılaşabileceğiniz “Eski Türklerin savaşa giderken taşıdıkları ipek ya da yaban sığırı kuyruğun“ sorusuna cevap olarak “BEÇKEM” yanıtları verilebilir.

Eğer aradığınız cevabı hala bulamadıysanız, yandaki alakalı soruları inceleyebilirsiniz.

Bulmaca Sorusu İstatikleri
Cevap Sayısı1
Bulmacada Çıkma SıklığıBilinmiyor
Kelime Sayısı11
Harf Sayısı75

Anahtar Kelimeler:

eski türklerin savaşa giderken taşıdıkları ipek ya da yaban sığırı kuyruğun açıklaması, bulmaca çözümü eski türklerin savaşa giderken taşıdıkları ipek ya da yaban sığırı kuyruğun, sözlükte eski türklerin savaşa giderken taşıdıkları ipek ya da yaban sığırı kuyruğun, bulmaca soruları eski türklerin savaşa giderken taşıdıkları ipek ya da yaban sığırı kuyruğun, bulmaca eski türklerin savaşa giderken taşıdıkları ipek ya da yaban sığırı kuyruğun, eski türklerin savaşa giderken taşıdıkları ipek ya da yaban sığırı kuyruğun tanımı, sözlük eski türklerin savaşa giderken taşıdıkları ipek ya da yaban sığırı kuyruğun, eski türklerin savaşa giderken taşıdıkları ipek ya da yaban sığırı kuyruğun nedir, bulmacada eski türklerin savaşa giderken taşıdıkları ipek ya da yaban sığırı kuyruğun, sözlükte eski türklerin savaşa giderken taşıdıkları ipek ya da yaban sığırı kuyruğun ne, bulmaca sözlüğü 'eski türklerin savaşa giderken taşıdıkları ipek ya da yaban sığırı kuyruğun', eski türklerin savaşa giderken taşıdıkları ipek ya da yaban sığırı kuyruğun, eski türklerin savaşa giderken taşıdıkları ipek ya da yaban sığırı kuyruğun ne demek