Eski Türklerde yeraltında yaşadığına ve timsahı andırdığına inanılan canava bulmacada nedir?

Eski Türklerde yeraltında yaşadığına ve timsahı andırdığına inanılan canava“ bulmacalarda sıklıkla karşılaşabileceğiniz bir bulmaca sorusudur. Kayıtlarımızda cevap olarak kullanabilecek 2 kayıt bulunmuştur. Yeni oluşturmaya başladığımız bulmaca arşivine göre “Eski Türklerde yeraltında yaşadığına ve timsahı andırdığına inanılan canava” terimi 0 defa bulmacalarda cevap olarak kullanılmıştır. Bu rakamlar sadece belli bir tarihten geçerli olarak tutulmaya başlanmıştır.

Bulmacalarda da karşılaşabileceğiniz “Eski Türklerde yeraltında yaşadığına ve timsahı andırdığına inanılan canava“ sorusuna cevap olarak “ABRA”, “APRA” yanıtları verilebilir.

Eğer aradığınız cevabı hala bulamadıysanız, yandaki alakalı soruları inceleyebilirsiniz.

Bulmaca Sorusu İstatikleri
Cevap Sayısı2
Bulmacada Çıkma SıklığıBilinmiyor
Kelime Sayısı9
Harf Sayısı75

Anahtar Kelimeler:

sözlükte eski türklerde yeraltında yaşadığına ve timsahı andırdığına inanılan canava, eski türklerde yeraltında yaşadığına ve timsahı andırdığına inanılan canava, bulmaca eski türklerde yeraltında yaşadığına ve timsahı andırdığına inanılan canava, eski türklerde yeraltında yaşadığına ve timsahı andırdığına inanılan canava açıklaması, sözlükte eski türklerde yeraltında yaşadığına ve timsahı andırdığına inanılan canava ne, eski türklerde yeraltında yaşadığına ve timsahı andırdığına inanılan canava ne demek, sözlük eski türklerde yeraltında yaşadığına ve timsahı andırdığına inanılan canava, bulmaca çözümü eski türklerde yeraltında yaşadığına ve timsahı andırdığına inanılan canava, bulmacada eski türklerde yeraltında yaşadığına ve timsahı andırdığına inanılan canava, eski türklerde yeraltında yaşadığına ve timsahı andırdığına inanılan canava nedir, eski türklerde yeraltında yaşadığına ve timsahı andırdığına inanılan canava tanımı, bulmaca soruları eski türklerde yeraltında yaşadığına ve timsahı andırdığına inanılan canava, bulmaca sözlüğü 'eski türklerde yeraltında yaşadığına ve timsahı andırdığına inanılan canava'