Eski Türklerde bazı heykellere verilen ad bulmacada nedir?

Eski Türklerde bazı heykellere verilen ad“ bulmacalarda sıklıkla karşılaşabileceğiniz bir bulmaca sorusudur. Kayıtlarımızda cevap olarak kullanabilecek 1 kayıt bulunmuştur. Yeni oluşturmaya başladığımız bulmaca arşivine göre “Eski Türklerde bazı heykellere verilen ad” terimi 0 defa bulmacalarda cevap olarak kullanılmıştır. Bu rakamlar sadece belli bir tarihten geçerli olarak tutulmaya başlanmıştır.

Bulmacalarda da karşılaşabileceğiniz “Eski Türklerde bazı heykellere verilen ad“ sorusuna cevap olarak “AĞALMATA” yanıtları verilebilir.

Eğer aradığınız cevabı hala bulamadıysanız, yandaki alakalı soruları inceleyebilirsiniz.

Bulmaca Sorusu İstatikleri
Cevap Sayısı1
Bulmacada Çıkma SıklığıBilinmiyor
Kelime Sayısı6
Harf Sayısı41

Anahtar Kelimeler:

bulmaca soruları eski türklerde bazı heykellere verilen ad, eski türklerde bazı heykellere verilen ad açıklaması, eski türklerde bazı heykellere verilen ad ne demek, sözlükte eski türklerde bazı heykellere verilen ad ne, sözlükte eski türklerde bazı heykellere verilen ad, bulmaca eski türklerde bazı heykellere verilen ad, eski türklerde bazı heykellere verilen ad, bulmaca çözümü eski türklerde bazı heykellere verilen ad, eski türklerde bazı heykellere verilen ad nedir, sözlük eski türklerde bazı heykellere verilen ad, bulmaca sözlüğü 'eski türklerde bazı heykellere verilen ad', eski türklerde bazı heykellere verilen ad tanımı, bulmacada eski türklerde bazı heykellere verilen ad