Eski Türklerde ölmüş ataların tapılan resim ya da heykelleri bulmacada nedir?

Eski Türklerde ölmüş ataların tapılan resim ya da heykelleri“ bulmacalarda sıklıkla karşılaşabileceğiniz bir bulmaca sorusudur. Kayıtlarımızda cevap olarak kullanabilecek 1 kayıt bulunmuştur. Yeni oluşturmaya başladığımız bulmaca arşivine göre “Eski Türklerde ölmüş ataların tapılan resim ya da heykelleri” terimi 0 defa bulmacalarda cevap olarak kullanılmıştır. Bu rakamlar sadece belli bir tarihten geçerli olarak tutulmaya başlanmıştır.

Bulmacalarda da karşılaşabileceğiniz “Eski Türklerde ölmüş ataların tapılan resim ya da heykelleri“ sorusuna cevap olarak “ABAK” yanıtları verilebilir.

Eğer aradığınız cevabı hala bulamadıysanız, yandaki alakalı soruları inceleyebilirsiniz.

Bulmaca Sorusu İstatikleri
Cevap Sayısı1
Bulmacada Çıkma SıklığıBilinmiyor
Kelime Sayısı9
Harf Sayısı60

Anahtar Kelimeler:

eski türklerde ölmüş ataların tapılan resim ya da heykelleri, sözlükte eski türklerde ölmüş ataların tapılan resim ya da heykelleri ne, eski türklerde ölmüş ataların tapılan resim ya da heykelleri tanımı, bulmaca soruları eski türklerde ölmüş ataların tapılan resim ya da heykelleri, sözlükte eski türklerde ölmüş ataların tapılan resim ya da heykelleri, sözlük eski türklerde ölmüş ataların tapılan resim ya da heykelleri, eski türklerde ölmüş ataların tapılan resim ya da heykelleri açıklaması, eski türklerde ölmüş ataların tapılan resim ya da heykelleri ne demek, bulmaca çözümü eski türklerde ölmüş ataların tapılan resim ya da heykelleri, bulmaca eski türklerde ölmüş ataların tapılan resim ya da heykelleri, bulmacada eski türklerde ölmüş ataların tapılan resim ya da heykelleri, eski türklerde ölmüş ataların tapılan resim ya da heykelleri nedir, bulmaca sözlüğü 'eski türklerde ölmüş ataların tapılan resim ya da heykelleri'