Eski Romalılar’da ”ev”e verilen isim bulmacada nedir?

Eski Romalılar’da ”ev”e verilen isim“ bulmacalarda sıklıkla karşılaşabileceğiniz bir bulmaca sorusudur. Kayıtlarımızda cevap olarak kullanabilecek 1 kayıt bulunmuştur. Yeni oluşturmaya başladığımız bulmaca arşivine göre “Eski Romalılar’da ”ev”e verilen isim” terimi 0 defa bulmacalarda cevap olarak kullanılmıştır. Bu rakamlar sadece belli bir tarihten geçerli olarak tutulmaya başlanmıştır.

Bulmacalarda da karşılaşabileceğiniz “Eski Romalılar’da ”ev”e verilen isim“ sorusuna cevap olarak “DOMUS” yanıtları verilebilir.

Eğer aradığınız cevabı hala bulamadıysanız, yandaki alakalı soruları inceleyebilirsiniz.

Bulmaca Sorusu İstatikleri
Cevap Sayısı1
Bulmacada Çıkma SıklığıBilinmiyor
Kelime Sayısı5
Harf Sayısı36

Anahtar Kelimeler:

bulmaca sözlüğü 'eski romalılar’da ”ev”e verilen isim', eski romalılar’da ”ev”e verilen isim ne demek, eski romalılar’da ”ev”e verilen isim, bulmacada eski romalılar’da ”ev”e verilen isim, sözlükte eski romalılar’da ”ev”e verilen isim, eski romalılar’da ”ev”e verilen isim tanımı, sözlük eski romalılar’da ”ev”e verilen isim, eski romalılar’da ”ev”e verilen isim açıklaması, bulmaca eski romalılar’da ”ev”e verilen isim, bulmaca soruları eski romalılar’da ”ev”e verilen isim, bulmaca çözümü eski romalılar’da ”ev”e verilen isim, sözlükte eski romalılar’da ”ev”e verilen isim ne, eski romalılar’da ”ev”e verilen isim nedir