Eski Roma’da emekli askerlere verilen ad bulmacada nedir?

Eski Roma’da emekli askerlere verilen ad“ bulmacalarda sıklıkla karşılaşabileceğiniz bir bulmaca sorusudur. Kayıtlarımızda cevap olarak kullanabilecek 1 kayıt bulunmuştur. Yeni oluşturmaya başladığımız bulmaca arşivine göre “Eski Roma’da emekli askerlere verilen ad” terimi 0 defa bulmacalarda cevap olarak kullanılmıştır. Bu rakamlar sadece belli bir tarihten geçerli olarak tutulmaya başlanmıştır.

Bulmacalarda da karşılaşabileceğiniz “Eski Roma’da emekli askerlere verilen ad“ sorusuna cevap olarak “VETERAN” yanıtları verilebilir.

Eğer aradığınız cevabı hala bulamadıysanız, yandaki alakalı soruları inceleyebilirsiniz.

Bulmaca Sorusu İstatikleri
Cevap Sayısı1
Bulmacada Çıkma SıklığıBilinmiyor
Kelime Sayısı6
Harf Sayısı40

Anahtar Kelimeler:

eski roma’da emekli askerlere verilen ad ne demek, sözlükte eski roma’da emekli askerlere verilen ad ne, eski roma’da emekli askerlere verilen ad tanımı, bulmacada eski roma’da emekli askerlere verilen ad, eski roma’da emekli askerlere verilen ad, eski roma’da emekli askerlere verilen ad nedir, bulmaca eski roma’da emekli askerlere verilen ad, bulmaca sözlüğü 'eski roma’da emekli askerlere verilen ad', sözlükte eski roma’da emekli askerlere verilen ad, eski roma’da emekli askerlere verilen ad açıklaması, bulmaca çözümü eski roma’da emekli askerlere verilen ad, sözlük eski roma’da emekli askerlere verilen ad, bulmaca soruları eski roma’da emekli askerlere verilen ad